Ağrı Saç Ekimi

Ağrı il merkezinde ve çeşitli ilçelerinde, sağlık merkezlerinde ya da özel kliniklerde saç ekimi hizmeti veren saç ekim uzmanlarını Ağrı Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına ya da saç ekim merkezlerine başvurarak sakal, bıyık, kaç ve saç ekimi, protez saç takımı gibi birçok farklı yöntem için hizmet alabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından ya da saç ekim merkezlerinden randevu alabilmek için rehberimizdeki profil sayfalarında yer alan iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirsiniz. İrtibat kurduğunuz zaman alacağınız saç, sakal, bıyık, kaş ekimi gibi birçok farklı yöntem hakkındaki bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Ağrı Saç Ekimi Merkezi

Ağrı Saç Ekimi Merkezi

Ağrı’da saç ekim merkezi olarak hizmet vermekte olan sağlık kuruluşlarını ve özel polikliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Ağrı Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Ağrı saç ekim merkezi olarak hizmet vermekte olan sağlık merkezlerine ya da çeşitli özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekimi uzmanlarına rehberimizden ulaşabilirsiniz. Rehberimiz sayesinde size en yakın ve en uygun olan saç ekim uzmanını seçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ve yorumlar kısmını incelemektir.

Ağrı Saç Ekimi uzmanlarının profil sayfalarında yer alan eğitim bilgileri, ilgilendikleri hastalıklar, hizmet verdikleri alanlar gibi kişisel bilgileri inceleyerek size en uygun olan saç ekim doktoruna karar verebilirsiniz. Ayrıca profil sayfalarında yayınlanmakta olan yorumlar kısmını da sizlere yardımcı olabilir. Çünkü yorumlar kısmında daha önce saç ekim doktorlarından hizmet alan insanların, aldıkları hizmetler hakkındaki ve doktorların ilgi – alakalarıyla ilgili duygu ve düşünceleri yer almaktadır.

Ağrı Saç ekimi uzmanlarına başvurarak, çeşitli nedenlerden dolayı dökülen saçlarınızın oluşturduğu boşluklara saç ekimi yaptırabilirsiniz. Saç ekimi yaptırabilmeniz için ensenizde ya da saçlarınızın yan taraflarında yeterli kalite de ve miktarda saç kökünün olması gerekmektedir. Bu nedenle saç ekimi işlemine uygunluğunuzu kontrol ettirmek için saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarını ziyaret edebilirsiniz. Uzmanlar sizlere saç ekimi için uygun olup olmadığınız hakkında bilgi verecektir. Saç ekimine uygun olmayan bireylere saç protezleri tavsiye edilebilir. Uzmanlar sizleri hem saç ekimi hem de saç protezi hakkında bilgilendirecektir. Siz hangisini tercih ederseniz ona göre işleme başlanacaktır.

Ağrı Saç Ekimi Nasıl Olur?

Ağrı Saç Ekimi

Ağrı saç ekimi uzmanları saç ekimi için ilk olarak bu işleme uygun olup olmadığını kontrol eder. Daha sonra uygunsanız, ensenizden ya da yan taraftaki saçlarınızdan belirlenen greft sayısı kadar saç kökü alınır. Alınan saç kökleri saç ekimi yapılana kadar steril ortamlarda muhafaza edilir. Saç ekimi sırasında toplanan saç kökleri birerli, ikişerli ya da üçerli gruplar halinde saç ekimi için hazırlanan bölgeye ekilir. Saç ekimi için saç köklerinden toplanmasından, saç ekiminin tamamlanmasına kadar geçen süre yaklaşık olarak 6 ila 8 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Saç ekimi işleminden sonraki üç gün saçların tamamen tutunabilmesi ve kalıcı olabilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle saç ekim uzmanının sizlere önerdiği uygulamaları yerine getirmelisiniz. Ayrıca doktorunuzun önerdiği zamanlar boyunca saç ekimi yapılan bölgeyi korumalısınız. Saç ekiminin olduğu gün ve bir sonraki gün kanamalar meydana gelebilir. Bu normaldir ve kendiliğinden geçecektir. Sonraki on gün içinde kabuklanmalar oluşacaktır. Bu kabuklanmalar süreç gereği normaldir. Ancak görüntü açısından saç kepeğine benzediğinden sizleri rahatsız edebilir. Bu nedenle saçlarını verilen talimatlara uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Onuncu günden sonra kabuklanmalarda ortadan kalkacaktır.

Saç ekiminden sonraki ikinci haftandan ikinci aya kadar şok dökülmeler yaşanabilir. Şok dökülmeler sonucunda ekilen saçların büyük çoğunluğu tekrardan dökülecektir. Ancak ikinci aydan sonra dökülen saçlar yeniden çıkarak artık yavaş yavaş uzamaya başlayacaktır. İlk çıkan saçlar genellikle kıvırcık ya da dalgalıdır. Doğal saçlarınızı uygun olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat saçlar uzadıktan sonra zamanla doğal saçlarınıza uygun şekilde çıkmaya başlayacaktır.

Ağrı Saç Ekimi Fiyatları

Ağrı Saç Ekimi Fiyatları

Doktorya olarak sizlere saç ekimi fiyatları hakkında kesin bilgiler veremeyiz. Çünkü saç ekim fiyatları çok farklı etken göz önüne alınarak hesaplandığından sürekli olarak değişiklik gösterebilir. Ağrı saç ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilmek için rehberimizdeki saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?