Antalya Psikolog

Listemizdeki psikologlara, pedagoglara ya da danışmanlara ulaşabilmek için Doktorya adresini ziyaret edebilir ve sitedeki irtibat numaralarından iletişim kullanabilirsiniz. Antalya Psikolog doktorları için hazırladığımız bu listede yayınlanmakta olan psikologlardan herhangi birinden tedavi olan ya da yardım alan bireyler bizlere edinmiş oldukları düşünce ve fikirleri iletebilirler.

Bizlere mesaj ya da yorum olarak aldığınız yardımlar hakkında, tedavi ortamı hakkında, psikologların ya da danışmanların sizlerle ne derece ilgilendikleri gibi konularda bilgi verebilirsiniz. Sizlerin düşünceleri ve fikirleri sayesinde insanlar hangi psikologdan ya da danışmandan tedavi alacaklarına karar verebilirler ve hangi durumlarla karşılaşacaklarını önceden öğrenebilirler.

Antalya Psikolog Rehberi

Antalya Psikolog RehberiAntalya Psikolog hastane için hazırladığımız listede yer alan psikolog ve pedagoglar sizleri en iyi şekilde tedavi edebilmek için gerekli olan bilgi birikimine ve tecrübeye sahiplerdir.

Ayrıca sizlerin rahatsızlıklarını tedavi edecekleri klinikler sizler en iyi şekilde vakit geçirebilesiniz diye gerekli olan tüm şart ve koşullarla dizayn edilmiştir. Kliniklerin temizliği ve hijyeni için düzenli olarak temizlik çalışmaları gerçekleştirilmektedir ve dezenfekte çalışmaları yapılmaktadır.

Antalya Psikolog fiyatları için sizlere kesin bir bilgi veremeyiz. Çünkü fiyatlar birçok duruma ve nedene göre farklılık göstermektedir. Örneğin fiyatlar klinikten kliniğe, seans süresine, tedavi türüne, süresi gibi durumlara göre farlılık göstermektedir. Alacağınız tedavinin ücreti hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Doktorya adresindeki listede yer alan kliniklerin ya da doktorların sayfalarındaki iletişim numaralarından irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

Antalya Psikolog Doktorlarından Alabileceğiniz Tedaviler

Antalya Psikolog doktorları listesinde yayınlanmakta olan tüm psikolog, pedagog ve danışmanlardan aşağıdaki tedaviler için yardım alabilirsiniz.

  • Obozite sorunu olan insanlar yemek yemeyi azaltamıyorsa ve bu ciddi sorunlara yol açmaya başladıysa diyetisyenlerin yanı sıra psikolojik açıdan da tedavi alması gerekir.
  • Ölüm korkusu, yaşlanması korkusu, hamilelik korkusu gibi korkular yaşayan bireyler psikologlardan yardım alarak bu korkularından kurtulabilirler.
  • Ergenlik sorunları yaşayan çocuklarınızın ergenlikte daha fazla sıkıntı çekmemesi için psikologlara başvurabilirsiniz.
  • Evliklerinde sorunlar yaşayan ve birbirleriyle problem yaşayan eşler psikologlara başvurarak Aile ya da evlilik terapisi alabilirler.

Listemizde yer alan psikologlar ve pedagoglardan yukarıdaki tedaviler için hizmet alabileceğiniz gibi birçok farklı alan içinde hizmet alabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?