Avcılar Psikolog listesindeki herhangi bir psikologdan herhangi bir rahatsızlığı ya da sıkıntı için hizmet alan bireyler aldıkları hizmetler hakkındaki duygularını bizlerle paylaşabilirler. Ayrıca hizmet aldığınız doktora nasıl ulaştığınız, aldığınız hizmetten memnun kalıp kalmadığınızı, doktorların ve diğer klinik çalışanlarının sizlere karşı olan tutum ve davranışlarını hakkındaki düşüncelerinizi bizlere yorum olarak aktarabilirsiniz.

Avcılar Psikolog Rehberi

Avcılar psikologAvcılar özel psikolog rehberinde yer alan tüm psikolog doktorları aldıkları eğitimler ve yaptıkları pratikler sayesinde edindikleri tecrübeler ile sizlere en iyi şekilde tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetleri verebilirler.

Doktorların tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetleri alacağınız vakitlerde kendinizi rahat hissedebilmeniz için her türlü çalışmalar yapılarak gerekli önlemler alınmaktadır.

Özel kliniklerin ve çeşitli sağlık merkezlerinin temizliği için her gün düzenli olarak temizlik çalışmaları ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

Avcılar Psikolog ücretleri hakkında ayrıntılı bilgileri, hangi psikologdan hizmet alacaksanız o psikoloğun rehberimizdeki irtibat numarasını kullanarak bilgiler alabilirsiniz.

Avcılar Psikolog, Pedagog ve Danışmanlardan Alabileceğiniz Hizmetler

Avcılar pedagogAvcılar Psikolog doktorları sizlere yardımcı olabilecekleri tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetlerinden bazıları şunlardır.

  • Parmak emme, tırnak yeme gibi çeşitli takıntıları olan bireyler bu sıkıntılarından kurtulabilmek için rehberimizdeki psikologlara başvurabilirler.
  • Travma geçiren ya da çeşitli travmalara şahit olan insanlar bu olaylar sonrasında psikolojik sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirler. Bu sıkıntılarınızın tedavisi için psikologlara başvurabilirsiniz.
  • Çocuklarınızda meydana gelen çeşitli psikolojik sorunların atlatılması için veya çocuklarınızın gelişimine ve sosyalleşmesine katkıda bulunmak için pedagoglardan yardım alabilirsiniz.
  • Öfke kontrol problemleri olanlar, sürekli olarak sıkıntı ve stres altında olanlar, kaygılarından kurtulamayanlar bu problemlerini tedavi ettirebilmek için psikologlara başvurarak yardım alabilirler.
  • Depresyon, agorafobi, anoreksiya, atipik psikoz gibi çeşitli psikolojik sorunları olan insanlar rehberimizde yer alan doktorlara başvurarak yardım alabilirler.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz hizmetlere ek olarak birçok farklı alanda tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetleri için yardım alabilirsiniz. Bu alanların neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilmek için psikolog, pedagog ve danışmanların hizmet alanları ve ilgilendikleri rahatsızlıkları bölümlerini inceleyebilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?