Bu kliniklere ya da kliniklerde görev yapan psikologlara ulaşabilmek için Doktorya adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteden ikamet adreslerine ve irtibat numaralarını bulabilirsiniz. Aydın Psikolog listesinde yayınlanan tüm psikologlar ve danışmanlar sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için her türlü çalışmayı yapmaktadırlar.

Listemizde yer alan herhangi bir psikolog ya da klinik hakkındaki olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizlerde sizlerin düşüncelerinizi psikologlara ileterek olumsuzlukların ortadan kaldırılmasına veya daha iyi şekilde hizmet verilmesine yardımcı olabiliriz.

Aydın Psikolog Rehberi

Aydın Psikolog RehberiAydı Psikolog Tavsiyesi için hazırlamış olduğumuz listede yayınlanmakta olan tüm psikolog, pedagog ve özel danışmanlar psikolojik rahatsızlıklarınızı en iyi şekilde tedavi edebilmek için gerekli olan her türlü imkâna sahiplerdir.

Ayrıca doktorlar sizleri rahatsızlıklarınızdan kurtarabilecek ya da danışmanlık yapabilecek bilgi birikimine ve tecrübeye sahip insanlardır. Sağlık merkezlerinden alacağınız terapiler, danışmanlık hizmetleri sırasında hiçbir sorun yaşamamanız için her türlü temizlik ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

Psikoterapi merkezlerinden hizmet alacağınız hizmetlerin fiyatları her kliniğe ve her doktora göre değişiklik gösterebilir. Aydın Psikolog Ücretleri için listemizde yayınlanan kliniklerin ya da doktorların sayfasından irtibat numaralarına alarak iletişim kurabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aydın Psikolog Doktorlarından Alabileceğiniz Tedaviler

Aydın Psikolog Doktoru, pedagog ya da danışmanlardan alabileceğiniz hizmetlerden bazıları şunlardır.

  • İlişkilerinde sorun yaşayan insanlar ilişkilerini düzene sokabilmek için ve ileri bir seviyeye taşıyabilmek için ilişki terapisi alabilirler.
  • Çocuk, ergen, genç ve yetişkinler psikologlara başvurarak her türlü konuda terapi alabilirler.
  • Evlenecek kişiler evlilik öncesi danışma hizmeti, çift terapisi gibi terapiler alabilirler. Bu sayede sağlıklı bir şekilde uzun süreler boyunca sağlıklı bir ilişkiye sahip olabilirler.
  • Öfke, sinir, stres gibi sorunlar yaşayan bireyler psikologlara başvurarak bu rahatsızlıklardan kurtulmak için hizmet alabilir.
  • Panik atak, panik bozukluğu, hiperaktiflik, odaklanama sorunu, dikkat eksikliği gibi konularda sorun yaşayan insanlar kliniklerden yardım alabilirler.
  • Travma geçiren ve bu travmalarını atlatamayan kişiler psikologlara başvurarak yardım alabilirler.

Yukarıda sırlamış olduğumuz hastalıklar ve tedavileri için psikolog doktorlarına başvurabilecekleri gibi birçok farklı rahatsızlık içinde psikolog, pedagog doktorlarından yardım alabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?