Bingöl Saç Ekimi

Bingöl ilinde ve yakın çevresinde ikamet etmekte olan insanların, saçlarındaki dökülmeler sonucunda ortaya çıkan kellikleri giderebilmek için saç ekimi yaptırabilecekleri saç ekim uzmanlarını Bingöl saç ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi gibi çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Saç ekim uzmanlarından hizmet alabilmek için randevu almanız gereklidir. Randevu alabilmek için rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. İletişim numaralarını arayarak iletişime geçtiğinizde alacağınız hizmetlerin nasıl olacağı, öncesinde ve sonrasında neler olacağı ve bu hizmetlerin fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bingöl saç ekimi rehberi sayesinde size en uygun olan saç ekim uzmanını seçerek, başınızda oluşan kellikleri giderebilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hangisinin sizin için uygun olduğunu seçebilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki kişisel bilgiler ve yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgiler kısmında saç ekim uzmanlarının aldıkları eğitimler, ilgilendikleri hastalıklar, uzmanlık alanları, alınan sertifikalar ve belgeler yer almaktadır. Ayrıca yorumlar kısmında da daha önceden bu saç ekim uzmanlarından saç ekimi hizmeti alan bireylerin aldıkları hizmet hakkındaki ya da saç ekimi uzmanı hakkındaki duygu ve düşünceleri yer almaktadır. Tüm bu bilgileri inceleterek size en uygun olan saç ekim uzmanını ya da saç ekim merkezini seçebilirsiniz.

Bingöl Saç Ekimi Merkezi

Bingöl saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan saç ekim merkezlerine hem kadınlar hem de erkekler başvurabilirler. Kişisel durumlarına ve ihtiyaçlarına göre saç, sakal, bıyık, kaş ekimi gibi çeşitli estetik işlemler için yardım alabilirler. Saç ekimi işlemi için saç ekim merkezlerine başvuran kişilere, ilk olarak saç ekimi için uygun olup olmadığı kontrol edilir. Kontrol için bireyin ensesindeki ya da kulaklarının çevresindeki saç köklerinin kalitesinin ve miktarının yeterliliği incelenir. Yeterli miktarda saç köküne sahip olan bireylere saç ekimi uygulanırken, yeterli miktarda saç kökü olmayan bireylere saç ekimi işlemi yapılamaz. Ancak bu bireylere protez saç yöntemi gibi birçok farklı yöntemle yardımcı olunabilir.

Bingöl saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekimi uzmanlarına başvurduğunuzda saç ekimi işlemi için saç ekimi yapılacak bölgeye ne kadar saç kökü ekileceği hesaplanır. Daha sonra genellikle enseden olmak üzere saç kökleri toplanmaya başlanır. Toplanan saç köklerini ekim sırasına kadar muhafaza edebilmek için steril kaplar kullanılır. Saç ekimi yapılacak bölge hazır hale getirildikten sonra muhafaza edilen saç kökleri çeşitli teknik ve yöntemlerle teker teker ya da gruplar halinde ekilmeye başlanır. Bu ekim işlemi yaklaşık olarak 6 – 8 saat sürmektedir.

Bingöl Saç Ekimi

Saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra saç ekim uzmanları sizlere bu aşamadan sonra neler oluşabileceği, nelerle karşı karşıya kalacağını, neleri yapıp neleri yapmayacağınız hakkında bilgiler verecektir. Sizlerde bu bilgilere ve tavsiyelere göre hareket etmelisiniz. Ekilen yeni saçların tutunabilmesi ve güçlenebilmesi için verilen tavsiyelere uymak oldukça önemlidir. Saç ekiminden sonraki gün saç köklerinin toplandığı bölgelerde kanamalar meydana gelebilir ve bu doğal bir durumdur.

Saç ekiminden sonraki altıncı günden itibaren kabuklanmalar başlayacaktır. Bu kabuklanmalar kepeğe benzediğinden sizleri rahatsız edebilir. Bu kabuklanmalara giderebilmek için saçlarınızı yıkabilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken saç ekim uzmanının verdiği tavsiyeleri uygulamayı unutmamalısınız. Saç ekiminden sonraki günlerde dışarıya çıkacaksanız saç ekimi uygulanan bölgeyi güneşten ya da dışarıdan gelebilecek durumlardan korumak için şapka kullanabilirsiniz. Ancak şapkanın saç ekimi yapılan bölgeye baskı uygulamaması gerekir ve bu duruma dikkat etmelisiniz.

Bingöl saç ekimi işleminden yaklaşık iki hafta sonra şok dökülmeler yaşanacaktır. Bu dökülmeler sonucunda ekilen saçlarınızın birçoğu geri dökülür. Bu normal bir durumdur. Bu süreç saç ekiminden sonraki ikinci ayın sonuna kadar devam edebilir. Daha sonra saç köklerinizden yeni yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır. Yeni çıkan saçlarınız kıvırcık ya da dalgalı olabilir ve doğal saçlarınızla uyumsuz olarak görülebilir. Ancak bu durum geçicidir. Zaman geçtikçe ekilen saçlar doğal saçlarınızı uyum sağlayacaktır.

Bingöl Saç Ekimi Fiyatları

Bingöl Saç Ekimi Fiyatları

Bingöl saç ekimi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyen bireyler Bingöl Saç Ekimi rehberinde yer alan saç ekim uzmanlarıyla birebir iletişime geçebilirsiniz. Çünkü saç ekimi fiyatları belirlenirken çeşitli etkenler göz önüne alınmaktadır, bu durumda fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır.

Would you like to share your thoughts?