Bolu Saç Ekimi

Bolu ilinde ve çeşitli ilçelerinde hizmet vermekte olan saç ekim merkezlerini ve saç ekim uzmanlarını Bolu Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerine ya da saç ekim uzmanlarını başvurarak dökülen saçlarınızın oluşturduğu kellikleri ve seyreklikleri giderebilmek için saç ekimi hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca sakal, bıyık ve kaş ekimi işlemleri içinde rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına ulaşabilmek ve randevu alabilmek profil sayfalarında yer alan iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirsiniz.

Bolu saç ekimi rehberimiz sayesinde insanlar saç ekimi hizmeti alabilecekleri saç ekim uzmanlarına ya da saç ekim merkezlerine hızlı, güvenli ve kolay şekilde ulaşarak randevu alabilecekler. Üçüncü şahıslarla ya da kurumlarla kişisel bilgilerine paylaşmayacakları için kişisel bilgilerini koruma altına alacaklardır. Ayrıca rehberimiz sayesinde kendilerine en uygun olan saç ekim uzmanını seçebileceklerdir.

Bolu Saç Ekimi

Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ve yorumlar kısmındaki bilgileri inceleyerek saç ekim uzmanını seçebilirler. Çünkü kişisel bilgiler kısmındaki eğitim bilgileri, ilgilendikleri hastalıklar, uzmanlık alanları gibi bilgiler size en uygun olan saç ekim uzmanını seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca yorumlar kısmında da, daha önceden rehberimizdeki saç ekim uzmanlarından hizmet alan diğer insanların aldıkları hizmetler hakkındaki görüş ve düşünceleri yer almaktadır. Bu bilgilerde seçimizde yardımcı olabilir.

Bolu Saç Ekimi Merkezi

Bolu Saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan özel kliniklerde göre yapan saç ekim uzmanları sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için gereken tüm eğitimleri almışlardır. Aldıkları eğitimlerde öğrenmiş oldukları teorik bilgileri tecrübeye dönüştürebilmek için de birçok farklı çalışmada yer almışlardır. Rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerine hem kadınlar hem de erkekler başvurarak isteklerine göre saç, sakal, bıyık, kaş ekimi gibi birçok farklı işlem için yardım alabilirler.

Bolu saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda ilk olarak saç ekimine uygun olup olmadığınız kontrol edilir. Saç ekimine uygun olup olmadığınızı kontrol edebilmek için ensenizdeki ya da saçlarınızın yan tarafındaki saç köklerinin yeterli miktarda ve kalitede olup olmadığı incelenecektir. Yeterli miktarda saç köküne sahip olan bireylere saç ekimi yapılabilirken, yeterli miktarda ve kalitede saç köküne sahip olmayan bireylere saç ekimi yapılamaz. Yeterli saç köküne sahip olmayan bireylere protez saç tedavisi gibi çeşitli yöntemlerle yardımcı olunmaktadır.

Saç ekim uzmanlarına ya da saç ekim merkezlerine başvurduğunuzda alacağınız saç ekimi işlemi için ilk olarak bu işleme uygunluğunuz kontrol edilir. Daha sonra hesaplanan miktardaki saç kökü enseden ya da başın yan taraflarında yer alan saçlardan toplanır. Sonrasında toplanan saçlar ekim esnasına kadar muhafaza edilebilmek için steril bir kap içinde saklanırlar. Daha sonra saçların ekileceği bölge saç ekimi için hazır hale getirilir. Daha sonra toplanan saç kökleri çeşitli tekniklerle ve yöntemlerle ekilir. Saçlar ekilirken tekerli, ikişerli ve üçerli olacak şekilde ekim işlemi gerçekleştirilir ve saç ekimi işlemi tamamlanır. Son olarak saç ekimi işleminden sonra belirlenen bölgelere bandajlar sarılır.

Bolu Saç Ekimi Merkezi

Saç ekiminden sonra saç ekim uzmanları sizlere çeşitli konularda bilgiler ve tavsiyeler verecektir. Saç ekiminden sonraki ilk üç gün ekilen saçların tutunabilmesi ve güçlenebilmesi için oldukça önemlidir. Bu süreç içinde saç ekim uzmanlarının sizlere verdiği tavsiyelere uygulamanız bu nedenle çok önemlidir. Saç ekim hizmetinden sonraki gün saç köklerinin toplandığı bölgede kanamalar meydana gelebilir. Bu kanamalar ikinci günden sonra kendiliğinden geçecektir. Dördüncü günden sonra oluşan yaralar kabuklanmaya başlayacaktır ve bu kabuklanmalar sizleri rahatsız edebilir. Kabuklanmaları yıkamak isteyebilirsiniz. Kabuklanmaları yıkarken saç ekim uzmanlarının sizlere verdiği tavsiyelere ve önerilere uymanız, saçlarınızın zarar görmesini engelleyecektir.

Saç ekiminden sonraki ikinci hafta ekilen saçlarınızın neredeyse tamamı dökülecektir. Bu dökülmelere şok dökülmeler adı verilmektedir. Şok dökülmeler ikinci ayın sonuna kadar devam edecektir. İkinci aydan sonra tutunan saç kökleri tekrar çıkmaya başlar. Bu saçlar ilk başlarda kıvırcık ya da dalgalı olarak çıkar. Sonrasında bu saçlar doğal saçlarınıza uygun şekilde çıkmaya başlayacaktır.

Bolu Saç Ekimi Fiyatları

Bolu Saç Ekimi Fiyatları

Bolu Saç ekimi rehberinde yer alan saç ekim uzmanlarına ya da saç ekim merkezlerine başvurarak Bolu Saç Ekimi Fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak bu şekilde elde edeceğiniz saç ekimi fiyatları sizler için doğru ve kesin rakamlar olacaktır. Çünkü saç ekimi fiyatları belirlenirken birçok farklı etken göz önüne alındığın değişiklik gösterebilir.

Would you like to share your thoughts?