Çorum Web Tasarım ile markanızı zirveye taşıyın!.

Firmanıza özel tasarımlar ile mobil ve seo uyumlu web sitenizi en uygun fiyatlar ile yapabiliriz. İhtiyaçlarınıza en uygun web sitesine hemen şimdi sahip olun!

[contact-form-7 id="4efe8ff" title="Web site analizi"]

Sizde müşterilerimiz arasında yer almak ister misiniz?
Hemen bizimle iletişime geçin!

Size nasıl yardımcı olabiliriz!

Çorum web tasarım hizmetlerimiz!

Çorum web site tasarımı

Çorum müşterilerimize vermekte olan firmanız ile size mobil uyumlu yeni nesil bir web sitesi yapabiliriz.

Ücretsiz SSL sertifikası

Hosting planlarımızda web sitenizin güvenliğini gösteren SSL sertifikası tamamen ücretsizdir!.

Bulut sunucu hizmetleri

Verilerinizin hızlı ve erişilebilir olması oldukça önemlidir. Sunucu çözümlerimiz ile web siteleriniz artık çok daha hızlı.

SEO uyumlu web sitesi

Çorum web tasarım ile yapmakta olduğumuz web siteleri %100 mobil uyumludur ve bütün cihazlarda kolay kullanıma sahiptir.

Web siteniz dijital kimliğinizdir

Çorum kurumsal web sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz? Kurumsal şablonlara uygun tasarımlar ile dijital kimliğiniz hazır.

Uygun fiyatlı hosting hizmeti

Web sitelerinizin barınmasında ve güvenli şekilde korunması konusunda BeynSoft profesyonel destek vermektedir.
Bizi yakından tanıyın!

BeynSoft Çorum Web Tasarım
& SEO Hizmetleri

Çorum ilinde hizmet veren firmanız için bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Çorum web tasarım hizmetleri olarak en uygun fiyatlar ile web sitesiniz kısa zamanda teslim edebiliriz. 

Tecrübe ve kalıcı çözümler ile web siteniz yıllar geçsede hızlı!
Mobil uyumlu tasarımlar ile şirketinize özel tasarımlar
SEO uyumlu altyapı ile rakiplerinizin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.
Dijital bilinirliğinizi arttırmak için özel olarak hazırlanmış tasarımlar işinizi kolaylaştıracak.
Neden bizi tercih etmelisiniz!

Çorum Web Tasarım Yaptırmak Size Ne Kazandırır?

Bir çok alanda size ulaşıyor olabilirler, rehber sitelerinde telefon numaralarınız olabilir ama size ait bir sitede kendinizi tanıtmaktan daha özgür olabileceğiniz hiç bir platform yoktur. Kendinizi sade ve etkili bir şekilde tanıtmak istiyorsanız bunu Facebook, Instagram veya Rehber sitelerinde yer alarak bunu başaramazsınız.

Bu iletişim yolları sadece size zaten ulaşacak insanların sizi bulmasıdır. Daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmak için önünüzden çok daha uzak bir yere bakmalısınız. Bunun için Çorum web tasarım çalışmalarında en uygun fiyatlar ile firmaların kendi web sitelerini oluşturmaya teşvik etmeyi planlıyoruz.

Web siteniz dijital kartvizitinizdir!
Günümüzde insanlar artık sizden önce dijital kimliğinize ve güvenilirliğine bakmakadır. Bunun için kaliteli, şık ve işlevsel web sitenizi oluşturmaya özen gösteriyoruz.
Markanızı sürekli güncel tutun!
İnsanların sizi hatırlaması, akıllara ilk sizin gelmeniz oldukça önemlidir. Bunun için web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda ve diğer kanallarda aktif olun.
Rakiplerinizin gerisinde kalmayın!.
SEO günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ziyaretçi veya müşterilerinizin büyük bir kısmı arama motorlarında sorunlarını arayarak hizmet verenlere ulaşıyor.

Güvenli Hizmet

2000+

Mutlu Müşteri

Çorumda Web Site Tasarımı yaptırmak ne kadar?

Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren bir çok farklı web sitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda web sitesinin hizmet verilen sektör, web sitesi kullanım amacı, hangi fonksiyonları barındıracağı web site fiyatlarını etkileyen en büyük etkenler arasında yer almaktadır. 500 TL gibi çok cüzi rakamlara blog siteleri ve tek sayfa siteler kurulurken 5.000 TL – 10.000 TL arasında özel tasarım e ticaret web sitelerinin fiyatları bulunmaktadır.

Genel müşterilerine hizmet veren kurumsal siteler için Standart paketimiz ile müşterilerinize ürünlerinizden bahsedebilir, verdiğiniz hizmetleri anlatabilir, en şık ve hızlı şekilde mobil uyum özellikleri ile firmanızı tanıtabileceğiniz kurumsal web sitelerini 1.300 TL ile 2.000 TL fiyatları arasında sunmaktayız. Sizi dijital dünyada en iyi şekilde yansıtacak web sitenizi Çorum web tasarım kampanyasından yararlanarak oluşturabilirsiniz!.

Sektörünüze Uygun Web Siteleri En Uygun Fiyatlarla Hazırlıyoruz!.

İhtiyacınız olan web siteleri için çok yüksek fiyatlar ödemek istemiyor musunuz? Sektörünüze en uygun SEO uyumlu web sitelerini en kısa zamanda en uygun fiyatlar ile hazırlıyoruz. Kullanımı kolay admin paneliniz ile web sitenize limitleriniz olmadan istediğiniz kadar görsel ve sayfalar, yazılar ekleyebilirsiniz.

Web site tasarımınızı logonuza marka renklerinize uygun şekilde sizi ve sektörünüzü en iyi yansıtacak şekilde hazırlıyoruz ve müşterilerinizin sizi dijital dünyada daha kolay tanıyabileceği ve hizmetlerinizi görebileceği şekilde dijital kimliğinizi oluşturuyoruz.

Çorum Web Site Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web sitelerinin ortalama fiyatları istenilen özellikler ve site üzerindeki fonksiyonlara göre değişmektedir. Kurumsal web siteleri genellikle tasarım olarak farklı olsalarda işleyiş ve içerik bakımından aynıdır. Ama E-ticaret siteleri gibi kapsamlı web tasarım örnekleri içerik bakımından çok daha fazla ve arttırılabilir özellikler barındırdığı için tam olarak bir fiyat vermek maalesef mümkün değildir.

Üst kısımdaki hesaplama tablosundan ortalama bir web sitesinin fiyatını hesaplayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve Çorum web sitesi tasarımı hakkında fiyat almak için bizimle işetişim kurabilirsiniz.

Web sitelerinde barınmakta olan fotoğraflar, sayfalar, blog yazıları veya benzer özellikler bir çok pakette limitli veya sınırsız olarak ek özellikmiş gibi tanımlanabilir. Bu tür içerikler bir web sitesinin temel özellikleri arasında yer almamaktadır. Günümüz web sitelerinin çoğu hosting/sunucu kaynaklarının tümünü kullanana kadar içerik yüklemesine izin vermektedir. Sınırsız blog yazısı eklemenize izin vermek web sitesi tasarım ücretini arttıran bir özellik değildir.

1

İhtiyacınız olan hizmeti seçin!

Firmanız ve işletmenizin daha geniş kitlelere ulaşması için yeni bir hizmete mi ihtiyacınız var? Size bu konuda yardımcı olabiliriz!
2

Sitenizden memnun değil misiniz?

Mevcutta bir web siteniz var ama memnun değil misiniz? Sizin için tasarımsal düzeltmeler veya en uygun fiyatlar ile web sitenizi yeniden yapabiliriz.
3

Siteniz yükselmiyor mu?

Web siteniz arama motorlarında gözükmüyor veya rakiplerinizin çok gerisinde misiniz? Size bu konuda yardımcı olabiliriz!
Bizimle iletişim kurun!

İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizden hemen yararlanmak için bizimle iletişim kurun!