Denizli Saç Ekimi

Denizli il ve ilçelerinde çeşitli saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Denizli Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerine ya da saç ekim uzmanlarına başvurarak saç, sakal ve kaş ekimi gibi birçok farklı hizmet için yardım alabilirsiniz. Rehberimizde listelediğimiz saç ekim merkezlerinden ya da saç ekim uzmanlarından randevu almak isteyen bireyler saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan iletişim numaralarından irtibata geçebilirler. İrtibata geçtiğinizde randevu almanın yanı sıra alacağınız hizmetlerin nasıl gerçekleşeceği, bu hizmetlerin ücretleri hakkındaki bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Denizli saç ekimi rehberimiz sayesinde insanlar çeşitli nedenlerden dolayı dökülen saçlarının oluşturduğu boşluklara saç ektirebilecekleri saç ekim uzmanlarına hızlı, güvenli ve kolay şekilde ulaşabilirler. Tek yapmaları gereken profil sayfalarındaki iletişim numaralarından irtibata geçmektir. Saç ekim merkezleriyle birebir iletişime geçeceğiniz için üçüncü şahıslarla, kuruluşlarla ve internet siteleriyle kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur. Bu şekilde kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Denizli saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hangisinin size uygun olduğuna karar verebilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ve yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Çünkü kişisel bilgiler kısmında saç ekim uzmanları hakkındaki ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Yorumlar kısmında ise daha önceden rehberimizdeki saç ekim uzmanlarından hizmet alan bireylerin aldıkları hizmet hakkındaki ya da saç ekim uzmanları hakkındaki görüşleri yer almaktadır. Tüm bu bilgileri inceleyerek sizin için en uygun olan saç ekim uzmanını seçebilir, bu saç ekim uzmanıyla kolay bir şekilde iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Denizli Saç Ekimi Merkezleri

Denizli Saç Ekimi

Denizli saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan özel kliniklerde ya da hastanelerde görev yapan saç ekim uzmanlarına kadın ya da erkek fark etmeksizin başvurarak saç ekimi için hizmet alabilirsiniz. Rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuz zaman ilk olarak bu işlem için uygunluğunuz kontrol edilecektir. Kontrol için ilk olarak kel olan bölgenin ölçüleri belirlenir. Belirlenen ölçülere göre çeşitli hesaplamalar gerçekleştirilerek kaç adet saç kökü ekileceği belirlenir. Daha sonra belirlenen miktarda saç köküne sahip olup olmadığınız incelenerek, saç ekimi için uygun olup olmadığınız belirlenir.

Saç ekimi için ilk olarak belirlenen sayıda saç kökleri ensenizden ya da kulaklarınızın çevresinde bulunan saçlardan toplanır. Toplanan saç köklerini saç ekimine kadar muhafaza edebilmek için temiz bir kap kullanılır. Saç ekimi işlemine başlanmadan önce ekim yapılacak bölgeyi hazır hale getirmek için bölge tıraş edilir. Daha sonra çeşitli tekniklerle ve yöntemlerle toplanan saç kökleri tek tek, ikişerli ya da üçerli olacak şekilde ekilebilir. Bu işlemlerden sonra bandaj sarılarak saç ekimi tamamlanır. Tüm bu süreç toplamda 6 – 8 saat içinde gerçekleşir.

Saç ekiminden sonra saç ekimi doktoru sizleri nelere dikkat etmeniz gerektiği, saç bakımınızı nasıl yapmanız gerektiği ve saç ekiminden sonra nelerin meydana geleceği konularda bilgilendirecektir. Saç ekiminden sonra günlük yaşantınıza devam ederken dışarı çıkmanız gerektiğinde şapka kullanarak saçlarınızı güneşten ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir şeye karşı koruyabilirsiniz.

Denizli Saç Ekimi Merkezleri

Saç ekiminden sonraki gün saç köklerinin toplandığı bölgelerde ufak kanamalar görülebilir. Bu kanamalar ikinci günden sonra ortadan kalkacaktır. Ancak kanamalar sonucunda kabuk bağlayan yaralar, altıncı günden itibaren kavlayarak saçlarınızda kepek çıkmış gibi bir görüntü oluşturabilir. Bu görüntü sağlık açısından bir sorun oluşturmasa da estetik açısından sizlere sıkıntı çıkarabilir. Bu nedenle saçlarınızı yıkama ihtiyacı duyabilirsiniz. Saçlarınızı yıkamak için doktorunuzun önerileri göz önünde bulundurarak saçlarınızı yıkabilirsiniz.

Saç ekiminden iki hafta sonra ekilen yeni saçların büyük bir çoğunluğu dökülecektir. Bu dökülmeleri saç ekim uzmanları şok dökülmeler ifade ederler. Şok dökülmeler genellikle ikinci ayın sonuna kadar devam eder. Üçüncü aydan itibaren ekilen saç köklerinden saçlar çıkmaya başlayacaktır. Çıkan saçlar ilk başlarda dalgalı ya da kıvırcık şekilde uzayacaktır. Bu saçlar doğal saçlarınızla uyumlu olmayabilir. Ancak altıncı aydan itibaren bu saçlar doğal saçlarınıza uygun şekilde gür ve hacimli şekilde uzayacaklardır.

Denizli Saç Ekimi Fiyatları

Denizli Saç Ekimi Fiyatları

Denizli saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz, Denizli saç ekimi rehberinde yer alan saç ekim uzmanlarıyla birebir iletişime geçebilirler. Bu şekilde en doğru ve kesin rakamları öğrenebilirler. İnternetten ya da çevrenizdeki insanlardan öğreneceğiniz saç ekimi fiyatları sizleri yanıltabilir. Çünkü saç ekimi fiyatlarının belirlenmesinde birçok farklı etken yer alır ve bunlarda fiyatların değişiklik göstermesine yol açar.

Would you like to share your thoughts?