Erzincan Saç Ekimi

Erzincan ilinde ve birçok farklı ilçesinde ikamet eden insanların saçlarındaki dökülmelerin oluşturduğu kellikleri giderebilmek için saç ekim hizmeti alabilecekleri saç ekim uzmanlarını Erzincan Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanları çeşitli saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermektedirler. Rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarından randevu alarak biran önce kelikle probleminden kurtulabilirsiniz. Randevu alabilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan iletişim bilgileri kısmındaki irtibat numaralarını kullanabilirsiniz. Numaraları kullanarak irtibata geçtiğiniz zaman alacağınız saç ekimi hizmeti hakkındaki ve saç ekimi fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Erzincan Saç Ekimi rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarından hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde randevu alarak biran önce saç ekimi hizmeti için yardım alabilirsiniz. Rehberimizdeki saç ekim uzmanlarından hangisinin sizin için en uygun olduğunu seçebilmek için rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarının profil sayfalarını inceleyebilirsiniz. Profil sayfalarında saç ekimi uzmanlarının aldıkları eğitimler, belgeler, sertifikalar, uzmanlık alanları ve ilgilendikleri hastalıklar gibi birçok farklı bilgi yer almaktadır. Ayrıca daha önceden rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarından hizmet alan bireylerin aldıkları hizmetler hakkındaki görüş ve düşüncelerini yansıttıkları yorumlar kısmı da profil sayfalarında yer almaktadır. Tüm bu bölümleri inceleyerek sizlere en uygun saç ekim uzmanını seçebilir ve istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

Erzincan Saç Ekimi Merkezi

Erzincan Saç Ekimi

Erzincan saç ekimi rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına hem kadınlar hem de erkekler başvurabilirler. Hem ihtiyaçları doğrultusunda saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi gibi ekim işlemleri için hizmet alabilirler hem de protez saç, saç prp gibi çeşitli alanlar içinde hizmet alabilirler.

Rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda ilk olarak sizlere kaç adet saç ekileceği hesaplanır. Daha sonra bu sayıda saç köküne sahip olup olmadığınız incelenir ve buna göre saç ekimi işlemi için uygun olup olmadığınız araştırılır. Saç ekimine uygun bulunduğunuzda belirlenen sayıdaki saç köklerini toplamak için ensenize ya da kulaklarınızın çevresindeki saçlara yönelirler. Bu bölgelerden toplanacak olan saç kökleri saç ekim işleminiz kadar steril ve hijyenik bir kap içinde saklanır. Saç ekimi yapılacak olan bölge hazır hale getirildikten sonra, toplanan saç kökleri çeşitli tekniklerle ekilmeye başlanır.

Ekim işlemi birerli, ikişerli ya da üçerli gruplar halinde gerçekleştirilebilir. Toplanan saç köklerinin tamamı ekildikten sonra başınız bandaj ile sarılır ve saç ekimi işlemi tamamlanır. Son olarak saç ekim uzmanları sizlere saç ekiminden sonra neler olacağı hakkında bilgiler vererek, çeşitli konu ve durumlarda sizlere öğütler verir. Tüm bu süreç yaklaşık olarak 6 ila 8 saat arasında gerçekleşir.

Saç ekiminden sonra dışarı çıkacağınız zaman güneşten ve çevresel etkenlerden korunabilmek için şapka takabilirsiniz. Ancak taktığınız şapkanın hiçbir şekilde kafanızı baskı yapmaması gerekir. Bu duruma dikkat etmelisiniz, aksi taktirde ekilen saçlar zarar görebilir.

Erzincan Saç Ekimi Merkezi

Saç ekiminden sonraki ilk üç gün, ekilen saçların tutunabilmesi ve gelişebilmesi için çok fazla öneme sahiptir. Bu nedenle saç ekiminden sonraki günlerde doktorunuzun tavsiye ve önerilerine dikkat etmelisiniz. Saç ekiminin yapıldığı gün ve ertesi gün, saç köklerinin toplandığı bölgelerde kanamalar oluşabilir. Bu kanamalar ikinci günden sonra kabuk bağlayacaktır. Kabuk bağlayan yaralar altıncı günden itibaren soyularak, saçlarda kepek gibi görünen kabuklara yol açacaktır. Bu kabuklanmalar sizleri rahatsız edebilir. Sağlık açısından bir sıkıntı oluşturmasa da görüntüsü açısından bu kabuklanmaları doktorunuzun önerileri doğrultusunda yıkayabilirsiniz.

Erzincan Saç Ekimi uzmanlarına başvurarak saç ekimi hizmeti aldıktan sonraki ikinci haftadan itibaren şok dökülmelerle karşılaşacaksınız. Bu dökülmeler saç ekimi süreci içine dahildir ve normal bir durumdur. Saç ekiminden sonraki ikinci ayın sonuna ekilen saçlarınızın büyük bir çoğunluğu dökülecektir. Ancak üçüncü ayla birlikte ekilen saçlar yeniden çıkmaya başlayacaktır. Bu saçlar ilk başlarda kıvırcık ya da dalgalı olsa da altıncı aydan itibaren doğal saçlarınıza uygun şekilde çıkacaktır.

Erzincan Saç Ekimi Fiyatları

Erzincan Saç Ekimi Fiyatları

Erzincan saç ekimi rehberinde yer alan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçerek ya da yüz yüze görüşmelere giderek Erzincan Saç Ekimi Fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Ancak bu şekilde saç ekimi fiyatları hakkındaki kesin ve doğru rakamlara ulaşabilirsiniz. Çünkü saç ekimi fiyatları belirlenirken birçok farklı durum söz konusudur ve bu durumlar saç ekimi fiyatlarının değişiklik göstermesine yol açar.

Would you like to share your thoughts?