Erzurum Saç Ekimi

Erzurum ilinde ve ilçelerinde çeşitli saç ekim merkezlerinde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Erzurum Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer almakta olan saç ekim uzmanlarına Erzurum il merkezinde, çeşitli ilçelerinde ve yakın çevresinde ikamet eden insanlar başvurabilirler. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hizmet alabilmek için randevu almanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan iletişim bilgileri kısmındaki irtibat numaralarını kullanabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman hem alacağınız hizmetlerin nasıl olacağı hem de bu hizmetlerinin ücretleri hakkındaki bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Erzurum saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hangisinin sizin için en uygun olduğunu seçebilmek ve hangisinden randevu alacağınıza karar verebilmek için profil sayfalarını inceleyebilirsiniz. Saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında aldıkları eğitimler, ilgilendikleri hastalıklar, sahip oldukları belgeler ve sertifikalar gibi belgelerin yer aldığı kişisel bilgiler kısmı yer almaktadır. Ayrıca rehberimizde yayınlanan saç ekim uzmanlarından hizmet alan bireylerin aldıkları saç ekim işlemleri hakkındaki ya da saç ekim uzmanının hakkındaki duygu ve düşüncelerini aktardıkları yorumlar kısmı da yer almaktadır. Bu bilgileri inceleyerek sizin için en uygun olan saç ekim uzmanını seçebilirsiniz ve profil sayfalarında yer alan iletişim bilgilerinden hızlı, kolay ve güvenli şekilde randevu alabilirsiniz.

Erzurum Saç Ekimi Merkezi

Erzurum Saç Ekimi Merkezi

Erzurum Saç Ekimi rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına kadın ya da erkek fark etmeksizin başvurarak saç, kaş, sakal ve bıyık ekimi gibi çeşitli ekim işlemleri için hizmet alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ekim hizmeti alacağınız saç ekim uzmanlarından, ayrıca saç prp, protez saç gibi çeşitli yöntemler içinde hizmet alabilirsiniz.

Erzurum saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından saç ekimi hizmeti için başvurduğunuzda ilk olarak bu işlem için uygunluğunuz kontrol edilir. Kontrol için saç ekim uzmanları kel olan bölgenize kaç adet saç kökü gerektiğini hesaplanır. Çeşitli yöntemlerle hesaplamasını yaptıktan sonra belirlenen miktarda saç köküne sahip olup olmadığınızı araştırmak için ensenizdeki ya da kulaklarınızın çevresindeki saçlar incelenir. Yeterli miktarda saç köküne sahipseniz sizlere yardımcı olunabilir.

Saç ekimi için saç ekim uzmanları hesaplamalarını yapıp uygunluğunuzu kontrol ettikten sonra belirlenen miktardaki saç köklerini ensenizden ya da kulaklarınızın arkasından toplamaya başlarlar. Topladıkları saçları muhafaza edebilmek içinde temiz ve hijyenik bir kap kullanırlar. Toplama işlemi tamamlandıktan sonra saç ekimi yapılacak bölge tıraş edilerek ve çeşitli işlemler uygulanarak hazır hale getirilir. Daha sonrasında saç ekimi teknikleriyle birerli, ikişerli veya üçerli olacak şekilde ekilmeye başlar. Saç ekimi bittikten sonra bandajlar sarılarak saç ekimi süreci tamamlanır. Bu süreç yaklaşık olarak 6 – 8 saat sürmektedir.

Saç ekiminden sonra saç ekimi uzmanları sizleri dikkat etmeniz konular hakkında ya da birkaç günde nelerle karşılaşacağınız hakkında bilgilendirecektir. Ayrıca çeşitli tavsiye ve önerilerde bulunacaktır. Sizlerde bu tavsiyelere ve önerilere uyarak ekilen saçlarınızın tutunabilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Erzurum Saç Ekimi

Çeşitli nedenlerden ötürü dökülen saçlarınızın yerine saç ektirdikten sonraki günlerde çeşitli durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumlar arasında kanamalar, kabuklanmalar ve şok dökülmeler yer almaktadır. Saç ekiminin yapıldığı gün ve ertesi gün saç köklerinin toplandığını bölgelerde kanamalar meydana gelebilir. Bu kanamalar ikinci günden sonra ortadan kalkacaktır ve yaralar kabuk bağlayacaktır. Kabuklanmalar altıncı günden itibaren soyularak saçlarınıza yapışabilir. Bu kabuklanmalar sağlık açısından bir sıkıntı oluşturmaz ve ekilen saçlarınızı zarar vermez. Ancak kepek gibi bir görüntüye sahip olduklarından sizleri rahatsız edebilir. Bu nedenle kabuklanmaları giderebilmek için saçlarınızı yıkabilirsiniz.

Saç ekimi işlemi tamamlandıktan iki hafta ekilen saçlarınız dökülmeye başlayacaktır ve bu dökülmeler ikinci ayın sonuna kadar devam edecektir. Bu dökülmelere şok dökülmeler denmektedir. Şok dökülmeler ikinci ayın sonundan itibaren duracaktır ve yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır. Çıkan bu saçlar ilk başlarda doğal saçlarınızın şekline uygun olmayabilir, kıvırcık ya da dalgalı olabilir. Yeni ekilen saçların doğal saçlarınızla uygun bir şekilde çıkması genellikle altıncı aydan itibaren gerçekleşir.

Erzurum Saç Ekimi Fiyatları

Erzurum Saç Ekimi Fiyatları

Erzurum saç ekimi fiyatları hakkındaki kesin ve doğru rakamlara sadece Erzurum saç ekimi rehberinde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Saç ekimi fiyatları hakkında internetten ya da diğer insanlardan öğreneceğiniz rakamlar sizleri yanıltabilir. Çünkü saç ekimi fiyatları belirlenirken çok fazla faktör göz önüne alınır. Bu durumda fiyatların farklılık göstermesine yol açar.

Would you like to share your thoughts?