Ağız & Diş Fiyatlar

Diş Eti Tedavisi Fiyatları Ne Kadar

Ağız ve diş sağlığınızı gerçekleştirmek için başvuracağınız diş eti tedavisinde insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi Diş Eti Tedavisi Fiyatları sorusudur. Ancak bu sorunun cevabı kişinin rahatsızlığına, yaşına, uygulanacak olan tedaviye, tedavide kullanılacak materyallere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yani fiyatın belirlenmesinde birden fazla etken yer almaktadır.

Fiyatlar

Yerli implant fiyatları

Yapay diş kökü olarak adlandırılan ve çekilen ya da düşen dişlerin yerlerini doldurmak için kullanılan implantlar artık ülkemizde üretilmeye başladı. Yerli İmplant artık ülkemizde üretilmektedir ve diğer yabancı marka implant diş fiyatları ile kıyaslandığında daha uygun fiyatlarla hastaların hizmetine sunulmaktadır.

Fiyatlar

2022 Saç Ekimi Fiyatları

Gelişen teknolojiler sayesinde saçları dökülen bireyler, hayallerindeki gür ve hacimli saçlara kavuşabilirler. Bunun için tek yapmaları saç ekimi işlemine başvurmaktır. Hem erkekler hem de kadınlar dökülen saçlarının oluşturduğu boşlukları geri doldurmak için saç ekimine başvurabilir. Saç ekimi, saç ekimi sonrası, saç ekimi öncesi sonrası, saç ekimi fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar

Psikolog Fiyatları

Doktorya sizin için bütün şehirlerde hizmet veren Psikologları birleştiren dijital bir platformdur. Bu platformda size en yakın ve en iyi hizmeti sunabilecek olan psikologlara ulaşabilirsiniz. En iyi hizmeti alabileceğiniz psikolog fiyatları ve önerilen kliniklerin iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar

Lingual Diş Teli

Lingual Diş Teli, diş yapısında oluşan çarpıklıkların ve bozuklukların giderilmesi için kullanılan diş teli çeşididir. Bu diş teli tedavisinde teller ve braketlerin dişlerin içyapısına yerleştirilmektedir. Bu nedenle insanlara estetik açıdan hiçbir şekilde olumsuzluk yaratmaz.  Görünmez diş telleri, ağız içinde görülmeyecek şekilde yerleştirildiği için insanların en çok tercih ettiği diş teli çeşitlerinden bir tanesidir.

Fiyatlar

Diş Kaplama Fiyatları

Dişler genellikle ağız içi bakımı tam olarak sağlanamadığı durumda madde kaybına uğrar. Madde kaybına uğraması farklı sebeplerle olur. Dişlerde madde kaybı, diş çürükleri, diş kayıpları veya travma sonucunda kırılmış dişlere diş kaplama tedavisi yapılarak dişler fonksiyonel olarak sağlığına kavuşturulur.

Ağız & Diş Fiyatlar

İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi günümüzde birçok diş hastalığına alternatif oluşturacak kadar geniş ve kombine bir tedavidir. Bu sebeple implant tedavisi günümüzde en uzun ve ömürlü tedavilerden biridir. İmplant tedavisi tek bir diş eksikliklerinde yapılabildiği gibi birden çok veya bütün dişlerin kaybı durumunda da yapılabilen tedavilerden biridir.

Ağız & Diş Fiyatlar

Diş Dolgu Tedavisi

Diş dolgu tedavisi diş hekimliğinin en fazla ve uzun yıllardır yapılmakta olan tedavilerdir. Dolgu tedavisi fonksiyonunu yitiren çürümüş doku kaybına uğrayan dişlerin gerek görüntü açısından gerekse tekrar fonksiyonlarını geri kazandırma açısından uygulanan bir tedavidir. Günümüzde zirkonyum diş tedavisi ile dolgu kullanımı da dolayısıyla azalmıştır.

  • 1
  • 2