Gaziantep Saç Ekimi

Gaziantep il merkezinde ve birçok farklı ilçesinde hizmet vermekte olan saç ekim merkezlerinde veya özel kliniklerde görev yapan saç ekim doktorlarını Gaziantep Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak hangi nedenden olursa olsun dökülen saçlarınızın oluşturduğu kellikleri giderebilmek için saç ekimi hizmeti alabilirsiniz. Rehberimizde listelenen saç ekim uzmanlarından hizmet almak isteyen insanlar ilk olarak rehberimizdeki iletişim numaralarından irtibata geçerek randevu almaları gerekir. Randevu alabilmek için iletişime geçtiğinizde alacağınız saç ekimi hizmetleri hakkındaki bilgileri öğrenebilir ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Saç Ekimi rehberimiz sayesinde size ne uygun olan saç ekim doktorunu seçerek, hızlı, kolay ve güvenli şekilde randevu alarak saç ekimi hizmeti için hizmet alabilirsiniz. Saç ekimi işlemini yapacak olan saç ekim uzmanını seçebilmek için, saç ekimi yapan doktorların profil sayfalarını inceleyebilirsiniz. Çünkü saç ekim doktorlarının profil sayfalarında aldıkları eğitimler, uzmanlık alanları, ilgilendikleri problemler gibi birçok farklı bilgi yer almaktadır. Bu bilgiler sizin için en uygun olan saç ekim doktorunu seçmenize yardımcı olacaktır.

Gaziantep saç ekimi yaptıranlar insanlar saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan yorumlar kısmına yaptırdıkları saç ekimi ya da saç ekim doktorları hakkındaki duygu ve düşüncelerini aktarmışlardır. Rehberimizde yer alan yorumlar kısmını inceleyerek de sizin için en uygun olan saç ekim doktoruna karar verebilirsiniz.

Gaziantep Saç Ekimi Merkezi

Gaziantep Saç Ekimi Merkezi

Gaziantep saç ekimi yapan hastaneler ve saç ekimi merkezlerinde hizmet yapmakta olan saç ekim uzmanlarını Gaziantep saç ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına hem kadın hem de erkekler başvurabilir ve ihtiyaçlar doğrultusunda saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi gibi birçok farklı yöntem için yardım alabilirler. Saç ekimi hizmeti almak isteyen bireyler için ilk olarak kel olan bölgenizin ölçüleri alınır ve çeşitli hesaplamalar sonucunda kaç adet saç köküne ihtiyaç olduğu belirlenir.

Daha sonra belirlenen sayıda saç köküne sahip olup olmadığınızı incelemek için ensenizde ya da kulaklarınızın çevresindeki saçların miktarına ve kalitesine bakılır. Belirlenen sayıda saç kökünüz varsa sizlere ekim işlemi uygulanabilir. Ancak yeterli sayıda ya da kalitede saç köküne sahip değilseniz sizlere saç ekimi işlemi uygulanamaz. Fakat bu insanlara saç prp, protez saç gibi çeşitli yöntemlerle yardımcı olunabilir.

Gaziantep Saç Ekimi rehberinde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına başvurarak hizmet almak isteyen bireyler için ilk olarak kaç adet saç kökü ekileceği belirlenir. Daha sonra belirlenen sayıdaki saç kökü çeşitli bölgelerden toplanarak, temiz bir kap içinde muhafaza edilir. Saç ekiminin yapılacağı bölge tıraş edilerek ya da çeşitli yöntemlerle hazır hale getirilir. Hazır hale getirildikten sonra saç ekimi yapılır. Saçlar birerli, ikişerli ya da üçerli olacak şekilde çeşitli teknik ve yöntemler doğrultusunda ekilerek süreç tamamlanır. Son olarak bandajlar sarılır. Tüm bu süreç yaklaşık olarak 6 ila 8 saat arasında gerçekleşmektedir. Saç ekiminden sonra saç ekim uzmanları sizlere çeşitli teknik ve önerilerde bulunarak sizlere kontrol için bir tarih verecektir.

Gaziantep Saç Ekimi

Saç ekiminden sonraki gün saç ekimi yapılan ya da saç köklerinin toplandığı bölgelerde kanamalar meydana gelebilir. Bu kanamlar birkaç gün içinde kendiliğinden geçecektir ve kabuk bağlayacaktır. Kabuklanan yaralar bir hafta sonra soyulacak ve saçlarınızda kepek oluşmuş gibi bir görüntü oluşturacaktır. Bu görüntü sağlık açısından sizlere zarar vermese de kötü bir görüntüye yol açtığından yıkamak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken saç ekim doktorunuzun tavsiyesine uymalısınız. Aksi taktirde yeni ekilen saçlarınız zarar görebilir.

Saç ekimi yaptıran insanlar, saç ekiminden sonraki ikinci ayın sonuna kadar ekilen saçlarının büyük bir çoğunluğunu kaybederler. Bu dökülmelere şok dökülmeler denmektedir. Şok dökülmeler, saç ekimi sürecinin normal bir durumudur. Bu dökülmeler genellikle üçüncü aydan itibaren duracaktır ve yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır. Bu çıkan kıvırcık ve dalgalı saçlar altıncı aydan sonra doğal saçlarınıza uygun şekilde çıkacaktır.

Gaziantep Saç Ekimi Fiyatları

Gaziantep Saç Ekimi Fiyatları

Gaziantep Saç Ekimi fiyatları hakkındaki kesin ve doğru bilgilere ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz Gaziantep saç ekimi rehberinde yer alan saç ekim uzmanlarıyla birebir iletişime geçmeleri gerekir. Saç ekimi fiyatları çok fazla faktörden etkilenerek belirlendiği için, diğer insanlardan ve internet ortamından belirlenen fiyatlar sizleri yanıltabilir.

Would you like to share your thoughts?