Iğdır Psikolog

Iğdır Psikolog listesinde yayınlanmak olan doktorlardan herhangi birine başvurarak tedavi olan ya da terapi ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanan insanlar bizlere aldıkları tedaviler hakkındaki düşünce ve görüşleri yorum olarak ulaştırabilirler. Sizlerin yorumları hem psikolog doktorları için hem de rehberimizdeki doktorlardan hizmet alacak ziyaretçilerimiz için oldukça önemlidir.

İnsanlar sizlerin yorumlarını okuduktan sonra hangi psikolog doktorundan hizmet alacağına ya da aldığı hizmetlerde hangi durumlarla karşı karşıya kalacaklarını önceden öğrenebilirler.

Iğdır Psikolog Rehberi

Iğdır özel psikologIğdır Özel psikolog kliniklerinde hizmet vermekte olan psikolog, pedagog ve danışmanlar sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli olan tüm eğitimleri almışlardır.

Bu eğitimlere ek olarak tecrübe kazanmak için stajlarını yapmışlardır ve çeşitli seminer ve sunum gibi çalışmalara katılmışlardır.

Iğdır Psikolog Ücretleri hakkında bilgi alabilmek için listemizdeki doktorların irtibat numaralarından iletişim kurmanız gerekmektedir. Doktorya olarak sizlere psikolog fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler vermemiz sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olabilir. Çünkü psikolog ücretlerinin belirlenmesinde birçok farklı etken göz önüne alınmaktadır.

Iğdır Psikolog, Pedagog ve Danışmanlardan Alabileceğiniz Hizmetler

Iğdır Psikolog Doktorları ve danışmanlardan hangi alanlarda tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetlerini alabileceğinizi öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz, psikolog rehberinde yayınlanmakta olan doktorların ilgilendikleri rahatsızlıklar ya da tedavi hizmetleri kısmınız inceleyebilirler. Ayrıca aşağıda yer alan rahatsızlıklar ve tedaviler içinde psikolog, pedagog ve danışmanlardan yardım alabilirsiniz.

Iğdır psikolog fiyatı

  • Konuşma terapisi, aile terapisi, bireysel terapi, cinsel terapi, nefes terapisi ve oyun terapisi gibi birçok terapi hizmetlerinden yararlanabilmek için psikoterapi merkezlerine başvurabilirsiniz.
  • Psikolojik bozukluklarınız, panik bozukluğu, davranış bozuklukları ve öfke kontrol bozuklukları gibi sorunlarınızın tedavisi için psikologlardan yardım alabilirsiniz.
  • Ölüm korkusu, yaşlanma korkusu, okul korkusu, uçak korkusu gibi çeşitli korkularınızdan ya da fobilerinizden kurtulabilmek için psikolog, pedagog ve danışmanlara başvurabilirsiniz.
  • Tırnak yeme, parmak emme, çizgilere basmama gibi çeşitli takıntıları olanlar psikologlara başvurarak bu takıntılarından kurtulabilirler.
  • Travma geçiren insanlar travma sonrasındaki süreci atlamadılarsa ya da travma sonrası psikolojik rahatsızlıklarla karşı karşıya kaldılarsa psikologlara başvurarak yardım alabilirler.

1 Comment

  1. Ayşe Özbey
    5 Mayıs 2023

    İyi günler ben ağrı Doğubeyazıtta yaşıyorum kızım 10 yaşında ve özgüven eksikliği yaşıyor bunun için görüşme sağlayabilir miyim sizinle?

Would you like to share your thoughts?