İstanbul Psikolog

İstanbul Psikolog listesinde yayınlanmakta olan özel psikolog klinikleri ve sağlık merkezlerinde görev yapan psikolog doktorları ve danışmanları alanlarının en iyileridir. Psikolog, pedagog ve danışmanlar aldıkları eğitimler, yapmış oldukları staj ve diğer çalışmalar sayesinde sizlere en iyi şekilde tedavi edebilecek bilgi birikimine ve tecrübeye sahip insanlardır.

İstanbul Psikolog Rehberi

istanbul psikologİstanbul’da Psikolog, pedagog ve danışman olarak görev yapmakta olan ve listemizde yayınlanmakta olan doktorlar sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli olan tüm imkan ve koşullara sahiplerdir.

Bu doktorların görev yaptıkları özel klinik ve sağlık merkezleri sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için her türlü ortamı ve koşulu hazırlamışlardır. Ayrıca bu ortamların temizliği için her gün düzenli olarak çalışma yapılmakta ve dezenfekte işlemleriyle hijyenik hale getirilmektedir.

İstanbul Psikolog Önerisi ve tavsiyesi için hazırladığımız bu listede yayınlanmakta olan psikolog, pedagog ve danışmanların ücretleri hakkında sizlere bilgiler veremeyiz. Ancak İstanbul Psikolog Ücretleri hakkında bilgi almak için listemizdeki psikolog, pedagog ve danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Doktorya adresinde yayınlanan irtibat numaralarından bu doktorlara ve danışmanlarla iletişim kurarak alacağınız tedavilerin ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu ücretlerin psikologdan psikoloğa, tedavinin kaç seans süreceğine, tedavinin türüne göre değişiklik gösterebileceğini unutmayınız.

İstanbul Psikolog Tavsiyesi Listemizdeki Doktorların Verdiği Hizmetler

İstanbul psikolog listesiİstanbul Psikolog Doktorları ve danışmanlarından alabileceğiniz tedaviler ve danışmanlık hizmetlerinden bazıları şunlardır.

  • Davranış bozuklukları olan, hiperaktivite sorunları yaşayanlar, travma sonrası problemleri gibi rahatsızlıkları olan bireyler doktorlara başvurarak yardım alabilirler.
  • Evlilik öncesi danışmanlık hizmeti almak isteyenler, evliliklerinde problem yaşayan çiftler psikolog ya da danışmanlara başvurarak yardım alabilirler.
  • Sinir, stres ve öfke problemleri yaşayan insanlar psikolog ya da danışmanlardan yardım alabilirler.
  • Çeşitli takıntıları olan, yükseklik korkusu, uçak korkusu, okul korkusu gibi korkuları olan insanlar bu durumlardan kurtulmak için listemizde yayınlanan doktorlardan yardım alabilirler.

Yukarıda bahsedilen tedavi, terapi ve danışmanlık hizmetlerine ek olarak hangi alanlarda yardım alabileceğinizi hangi psikolog, pedagog ve danışmandan yardım alacaksanız o doktorun hizmet alanlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?