İstanbul Saç Ekimi

İstanbul ilinde ve birçok farklı ilçesinde çeşitli saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını İstanbul saç ekimi rehberi adı altında topladık. İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı dökülen saç, sakal, bıyık ve kaşlarının yerine yenilerini ektirebilecekleri saç ekim uzmanlarına rehberimizden ulaşabilirler. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hizmet almak isteyen bireylerin randevu alması gerekir. Randevu alabilmek için, rehberimizdeki saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki iletişim bilgilerinde yer alan irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

Rehberimizde yer alan saç ekim doktorlarıyla birebir iletişim kurarak hızlı, güvenli ve kolay şekilde randevu alabilirsiniz. Randevu alabilmek için saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçtiğinizde alacağınız saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi işlemleri için ya da protez saç yöntemi gibi farklı yöntemler hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak tüm bu hizmetlerin ücretleri hakkındaki bilgileri de iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İstanbul saç ekimi rehberimiz sayesinde insanlar kendileri için en uygun olan en iyi saç ekim uzmanlarını seçebilecekler. Seçimlerini yaparken doktorların profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ve yorumlar kısmını incelemeleri yeterli olacaktır. Çünkü kişisel bilgiler kısmında bu doktorların aldıkları eğitimler, edinmiş oldukları tecrübeler, saç – sakal – bıyık – kaş ekim alanlarından hangisi için hizmet verdiği ve uzmanlık alanları gibi bilgiler yer almaktadır. Ayrıca daha önceden rehberimizde yer alan doktorlardan hizmet alan insanların aldıkları hizmetler hakkındaki duygu ve düşünceler de yorumlar kısmında paylaşılmaktadır. Tüm bu bilgileri, duygu ve düşünceleri inceleyerek size en iyi şekilde hizmet verebilecek saç ekim uzmanını seçebilirsiniz.

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumları hakkında bilgi alabilmek için İstanbul Saç Ekimi rehberinde yayınlanan saç ekim uzmanlarını profil sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde diğer insanların saç ekim uzmanları hakkındaki görüş ve düşünceleri görebilir, kendiniz için en iyi olabilecek saç ekim uzmanını seçebilirsiniz.

İstanbul Saç Ekimi Yapan Hastaneler

İstanbul Saç Ekimi tavsiyesi için hazırlamış olduğumuz rehberimizde, İstanbul’un birçok farklı bölgesinde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanları yer almaktadır. Rehberimizdeki saç ekim uzmanlarına erkekler başvurarak saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi için, kadınlar başvurarak saç ve kaş ekimi için hizmet alabilirler.

Saç ekim doktorlarına saç ekimi işlemi için başvurduğunuzda doktorlar ilk olarak bu işlem için uygun olup olmadığını incelemek zorundadır. Çünkü incelemeler sonucunda yeterli miktarda saç köküne sahip olmayan insanlara saç ekimi yapılamaz. Bunun için doktorlar, bireyin kel olan bölgesinin ölçülerini alınır, bireyin nasıl bir saç şekli istediği göz önüne bulundurularak çeşitli hesaplamalar yapılır ve bu hesaplamalar sonucunda kaç adet saç köküne ihtiyaç olduğu belirlenir. Belirlenen sayıdaki saç kökü, saç ekimi hizmeti alan bireylerin ensesinden ya da kulak çevresinden toplanır.

İstanbul Saç Ekimi Yapan Hastaneler

Saç ekimi işlemi için gerekli olan saç kökleri toplandıktan sonra saç ekimine kadar muhafaza edilebilmesi için hijyenik bir kap içinde saklanır. Daha sonra saçların ekileceği bölge temizlenir ve hazır hale getirilir. Bu işlemler bittikten sonra muhafaza edilen saç kökleri, saç ekim uzmanının tercihine göre çeşitli teknik ve yöntemlerle gerçekleştirilir. Son saç kökü ekildikten sonra kafa bandajla sarılarak saç ekimi süreci sonlandırılır.

Saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra doktorunuz saç ekimi sonrası neler ortaya çıkabileceği, hangi durumlarla karşılaşabileceğiniz konusunda sizlere bilgi verecektir. Bu durumlarla karşılaştığınızda ise neler yapmanız gerektiği için sizlere tavsiye ve önerilerde bulunacaktır. Yeni saçlarınızın tutunabilmesi, gelişi bilmesi ve korunabilmesi için bu tavsiye ve öneriler uymanız gerekmektedir.

Saç ekiminin olduğu gün içinde ya da hemen ertesi gün içinde kanamalar oluşabilir. Bu kanamalar ikinci günden sonra duracaktır ve önceki kanamlar sonucunda oluşan yaralar kabuk bağlayacaktır. Yaralar iyileştikçe ve ekilen saçlar çıkmaya başladıkça kafanızda kabuklanmalar başlayacaktır. Bu kabuklanmalar sizleri görüntü açısından rahatsız edebilir. Bu nedenle saçlarınızı yıkamak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken saç ekim doktorunuzun önerilerine ve tavsiyelerine dikkat ederseniz saçlarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul’daki saç ekim merkezlerinden hizmet almak isteyen bireylerin akıllarındaki en büyük sorulardan bir tanesi saç ekimi fiyatlarıdır. İstanbul saç ekimi fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için İstanbul saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?