Kadıköy Psikolog

Kadıköy Psikolog adındaki rehberde yer alan herhangi bir psikolog, pedagog ya da danışmandan çeşitli hizmetler için yardım alan bireyler aldıkları yardımlar hakkındaki düşüncelerini bizlerle paylaşabilirler. Duygularınızı, düşünceleriniz, önerilerinizi ve eleştirilerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Bu şekilde hem rehberdeki psikologlardan yardım alacak insanları yardımcı olursunuz, hem de psikologların verdikleri hizmetler hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Psikolog Rehberi

Kadıköy Psikologlar
Kadıköy Psikologlar

Kadıköy Psikolog rehberinde yer almakta olan hem psikolog doktorları hem de bu doktorların hizmet verdikleri özel klinikler sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için gerekli olan tüm şartları ve koşulları yerine getirmişlerdir. Psikologlar, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm eğitimleri almışlardır. Bu eğitimlerde öğrendikleri bilgileri pratikte uygulayarak tecrübe kazanabilmek için de çeşitli sunum, seminer gibi çalışmalarda görev almışlardır.

Kadıköy Psikolog ücretleri hakkında bilgi almak isteyen bireyler, rehberdeki hangi psikologdan hizmet alacaksa o doktorun iletişim numaralarından irtibat kurarak bilgiler alabilirler. Doktorya olarak sizlere ücretler hakkında bilgi vermemiz doğru değildir. Çünkü psikolog ücretleri birden fazla etkenden etkilenerek belirlenir. Örneğin psikolog ücretleri belirlenirken, alacağınız hizmette hangi tedavi yönteminin uygulanacağı, hizmetin kaç seans süreceği, hangi doktordan hizmet alacağınız gibi etkenler göz önüne alınır.

Kadıköy Psikolog, Pedagog ve Danışmanlardan Alabileceğiniz Hizmetler

Psikologlar ve Pedagoglar
Psikologlar ve Pedagoglar

Kadıköy Psikolog Doktorları, pedagoglar ve danışmanlar sizlere terapi, tedavi ve danışmanlık hizmetleri vermektedirler. Hangi alanlarda hizmet alabileceğinizi öğrenmek için Doktorya adresinde yayınlanan rehberdeki psikolog doktorlarının ilgilendikleri hastalıkları, tedavi hizmetleri sekmelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca psikolog doktorlarından ve danışmanların tamamından alabileceğiniz genel hizmetlerden bazıları şunlardır.

  • Panik bozukluğu, panik atak sorunu, depresyon ve diğer psikolojik sorunlar için listemizdeki psikolog, pedagog ve danışmanlardan yardım alabilirsiniz.
  • Ergenlik sorunları yaşayanlar, çocuklarında psikolojik sorunlar olanlar ya da çocuklarının gelişimine katkıda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz pedagoglara başvurarak yardım alabilirler.
  • Evlilik, eş seçimi, iletişim, okul ya da bölüm seçimi, evlilik öncesi danışmanlık gibi danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmek için rehberimizde yer alan danışmanlara başvurabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?