Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Çorum Klinik19 Diş kliniği alanında uzman kadrosu ile her zaman profesyonel hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çorum ve çevresinde hizmet veren Klinik19 ile hemen iletişim kur.

Alanında uzman kadrosu ile Çorum ve çevresindeki hastalarına hizmet vermekte olan sektörünün önde gelen klinikleri arasında yer alan Çorum Klinik19 Ağız ve Diş sağlığı alanında bir çok hizmet vermektedir. İmplant tedavisi, Diş teli tedavisi, Diş kaplama gibi bilinen bir çok hizmete ek olarak hastaların ihtiyacına yönelik hizmetlerle de ön plana çıkmaktadır. Çorum Klinik19 Diş kliniği hijyen ve profesyonelliğe büyük önem vermektedir. Klinik görselleri ve doktorlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adres: Üçtutlar, Eşref Hoca Cd. No:58-B, 19030 Merkez/Çorum
Telefon: +903642250019
E-Posta: #
Konum:
Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Tedaviler
Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Doktorlaarı
Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Bilgileri
Klinik19 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Google işletmem profilindeki müşteri yorumlarının tümü memnun olduğu Klinik19‘un en güçlü referansları daha önce tedavi olan hastalar gibi gözüküyor. Modern klinik yapısı ve yeterli sayıda kadrosu ile hizmet veren Diş kliniği web sitesinde yer verdiği bir çok yazısı ile bu işte gerçekten iyi olduğunu kanıtlıyor.

Çorum diş kliniği listemizde yer alan bu kliniğe iletişim alanlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çorum Klinik 19 Hizmetleri Nelerdir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üyelik Aktif Değil!

Üyeliğin 3 Aylık deneme süresi dolmuş. Üyeliğinizin görüntülenebilir olması için lütfen size uygun klinik üyeliklerinden birisini satın alın.

Üyelik Aktif Değil!

Gvenli Online Ödeme