Rize Saç Ekimi

Rize ilinde ve birçok farklı ilçesinde saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Rize Saç Ekimi rehberimizde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmet alabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından ekim hizmetleri almak isteyen insanlar ilk olarak saç ekim uzmanlarından randevu almaları gerekir. Randevu alabilmek rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yayınlanmakta olan iletişim bilgileri kısmındaki irtibat numaralarını kullanabilirsiniz. Saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçtiğinizde alacağınız ekim işlemleri ve bu işlemlerin ücretleri hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Rize saç ekimi rehberimiz sayesinde, insanlar ekim hizmeti alabilecekleri saç ekim uzmanlarından hızlı, güvenli ve kolay şekilde randevu alarak biran önce hizmet alabileceklerdir. Saç ekim uzmanlarıyla birebir iletişime geçtiğinizde ya saç ekim uzmanlarının asistanları ya da sekreterleriyle iletişime geçmiş olursunuz. Bu şekilde kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağınız içinde kişisel bilgileriniz güvenci altında olacaktır.

Rize saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hangisini seçeceğinize karar verebilmek için rehberimizdeki saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki kişisel bilgiler ve yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Saç ekim uzmanlarının aldıkları tüm eğitimler, edinmiş oldukları tecrübeler, ilgilendikleri hastalıklar gibi çeşitli kişisel bilgiler seçinizde yardımcı olacaktır. Yorumlar bölümündeki, diğer insanların aldıkları hizmetler hakkındaki ya da saç ekim uzmanları hakkındaki görüş ve düşünceleri de saç ekimi uzmanınızı seçmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

Rize Saç Ekimi Merkezleri

Rize Saç Ekimi Merkezleri

Rize saç ekimi merkezleri olarak hizmet vermekte olan sağlık kuruluşlarında ya da özel kliniklerde görev yapan saç ekim uzmanları sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için gereken tüm eğitimleri almışlardır. Aldıkları eğitimlerde öğrenmiş oldukları teorik bilgileri de tecrübeye dönüştürebilmek içinde birçok farklı çalışma ve etkinlikte göre almışlardır. Bu nedenle rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına gönül rahatlığıyla başvurarak saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmeti alabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına hem kadınlar hem de erkekler başvurarak çeşitli ekim hizmetleri için hizmet alabilirler.

Rize saç ekimi rehberi içerisinde listelenen saç ekim uzmanlarından herhangi birine başvurarak saç ekimi için yardım alacak olan bireylerin ilk olarak saç ekimi uygunluğu denetlenir. Denetleme işlemine ise bireyin kafasındaki kel bölgenin birçok farklı ölçüsü alınmasıyla başlanır. Daha sonra bireyin nasıl bir saç şekli istediği tasarlanır ve alınan ölçülerle birlikte bir hesaplama gerçekleştirilir. Bunun sonucunda bireye kaç adet saç kökü ekileceği hesaplanır. Ekilecek saç köküne sahip olan bireyler için saç ekimi yapılabilir. Bireyin yeterli saç köküne sahip olup olmadığını anlamak içinde saç ekim uzmanları bireyin ensesindeki ya da kulak çevresindeki saçları incelerler.

Saç ekimi işlemi için hesaplamalar yapıldıktan ve bireyin uygunluğu denetlendikten sonra saç köklerini toplamaya başlar. Saç köklerini topladıkça temiz bir kap içinde muhafaza ederek saç ekimine kadar saç köklerini koruma altına alır. Tüm saç kökleri toplandıktan sonra saç ekimi işlemine geçilebilir. Ancak ekim işlemine başlanmadan önce saç ekimi yapılacak bölgenin tamamen tıraş edilmesi ve hazır hale getirilmesi gerekir. Daha sonra saçlar tek tek ya da gruplar halinde ve saç ekim uzmanının belirleyeceği tekniğe göre ekilmeye başlanır. Ekilen saç kökleri bittikten sonra kafanızı bandajla sararlar ve saç ekimi süreci bitmiş olur.

Saç ekimi sürecinden sonra saç ekim uzmanları son kontrollerinizi gerçekleştirir ve sizlere birçok farklı konuda bilgiler verecektir. Sonrasında ise bir kontrol tarihi verdikten sonra sizleri taburcu edecektir. Saç ekiminden sonraki birkaç gün, ekilen yeni saçlar tutunabilmesi ve gelişim gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle saç ekim doktorunuzun sizlere vermiş olduğu öğüt ve tavsiyelere dikkat etmenizi öneririz.

Saç ekimi sonrası kanama, kabuklanma ve şok dökülmeler yaşanabilir. Kanamlar genellikle ufak çaplı olur ve ikinci günden sonra kendiliğinden ortadan kalkar. Kabuklanmalar ise altıncı günden ikinci hafta sonuna kadar devam edecektir ve başınız kepeklenmiş gibi bir görünüm ortaya çıkacaktır. Şok dökülmeler ise ikinci hafta sonundan ikinci ayın sonuna kadar devam edecektir.  Bu dökülmeler esnasında ekilen yeni saçlarınız birçoğu dökülecektir. Ancak bu dökülmeler normaldir. Üçüncü aydan itibaren ekilen saç köklerinden yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır.

Rize Saç Ekimi Fiyatları

Rize saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından alacağınız saç ekimi hizmetlerinin ücretleri hakkında fiyat alabilmek için rehberimizdeki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Rize saç ekimi fiyatları hakkında öğrenebileceğiniz saç ekimi ücretleri sizler için en doğru fiyatlar olacaktır.

Would you like to share your thoughts?