Ucuz implant

Genellikle kayıp diş tedavisinde kullanılan implant diş tedavi ücretleri kullanılan malzeme ve tedavi olunan kliniklere göre farklılık göstermektedir. Genellikle yerli marka implantlar diğer Alman ve Kore markalara göre daha ucuz implant olarak bilinmektedir.

Ucuz implantOrtalama fiyatı Bin TL ile başlayan bu yerli implant markaları rakiplerine göre oldukça ucuzdur ama kalite olarak aralarında bilinen ve kesin bir çizgi konulamamamıştır. Ülkemizde büyük oranda fiyatlarının alternatiflerine göre daha ucuz olmasından dolayı yerli implant markaları tedavide kullanılmaktadır.

Ucuz İmplant Kalitesi Nasıldır?

Yerli üretimi yapılan birden fazla implant markası bulunmaktadır ve bu ürünler yıllardır kullanılan hiç bir sorun yaşanmayan markalar olduğu söylenebilir. İmplant yaptırmak isteyen kişilerin aklına gelen ilk soru ucuz implant kalitesiz midir ve daha sonra sorun çıkar mı oluyor. İmplant tedavisinden önce doktorunuz tarafından yapılan ön tedavi ve tahlillerde implant yapılmasında ve implantın yapıldığı alışımlara bağlı olarak bir rahatsızlığınız olmadığında ucuz implant ile yapılan tedavilerde bir sorun yaşanmayacaktır. Genellikle ithal markalar kurlardan dolayı yerli markalara göre 2 ve 3 kat daha fazla fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır.

İmplant hakkında yapılan öneriler kişilere özel değildir, implant seçimi yaparken kesinlikle doktorunuza danışmanız önerilir. 

Yerli Ucuz İmplant Markaları Hangileridir?

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Yerli İmplant Fiyatları