Doktor Rehberi Kayıt

Profesyonel Doktor Üyeliği Standart Doktor Üyeliği
Temizle

Doktorya, farklı iller ve branşlarda hizmet veren  doktorları en düşük reklam bütçeleri ile en yüksek sayıda hasta ile buluşturan dijital Profesyonel Doktor Rehberi platformudur. Doktor ve hastaların üye olmak zorunda olmadıkları bu platformda hastalar rehberde yer alan doktorlar ile özel olarak iletişim kurmaktadırlar. Alanında en uzman doktorların yer aldığı doktor rehberinde istediğiniz şehirde veya anahtar kelimede sizde yerinizi alabilirsiniz.

  • Standart Üyelik Nedir?:
  • Profesyonel Üyelik Nedir?;
  • Uzman Üyelik Nedir?;

Doktorya üyeliği sehirlere özel olarak veya anahtar kelime seçimleri ile yapılmaktadır, Klinikler seçtikleri şehirlerde yer almak istedikleri üyelik konumlarına göre paketlere kayıt olabilmektedirler. En üst konumda yer alan 3 üyelik profesyonel üyelik paketleri ile alınabilir durumdadır.

Yaşadığınız şehirde size en iyi hizmeti sunabilecek doktorları sizin için bir platformda topladık. Alanında uzman doktorların yer aldığı bu platformda size en uygun doktoru seçebilir ve kısa sürede iletişim kurabilirsiniz. Doktorya sizi hizmet verdiğiniz alanlar ve şehirde potansiyel müşterilere en kolay şekilde ulaştırmak için oluşturulmuş bir platformdur. Doktor Rehberi aboneliği ile popüler aramalarda yer alarak potansiyel müşterilerinize ulaşın. 

Doktorya alanında en iyi hizmeti veren doktor ve klinikleri buluşturmak için çalışıyor. En düşük maliyetler ile hizmet verdiğiniz alanda doktor arayan hastalara ulaşabilir ve özel klinik sayfalarınız ile web sitesine ihtiyaç olmadan kendinizi tanıtabilirsiniz.Doktorya Türkiye'nin bütün illerinde hizmet vermekte olan doktorları ve klinikleri bir çatı altında toplamayı hedeflemektedir.Eğer sizde Doktor Rehberine kayıt olarak müşterileriniz ile buluşmayı hedefliyorsanızüyelik ve daha fazla bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Doktorlara özel olarak hazırlanmış detaylı profil sayfaları ve görseller ile verdiğiniz hizmetleri detaylı bir şekilde anlatmanızı sağlıyoruz. Hastalar bu verdiğiniz bilgiler doğrultusunda temel bilgileri aldıktan sonra doktorlarla iletişime geçmek için özel iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Ek bilgi

Üyelik Türü

Standart Üyelik, Premium Üyelik

Şehirler

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Üyelik Süresi

3 Aylık, 6 Aylık, 12 Aylık

Web Sitesi / PR

İstemiyorum, İstiyorum

Doktor Rehberi Kayıt Yorumlar

Güvenli Online Ödeme

Site haritası yolu gösterir.
Hemen şimdi tahmini diş teli fiyatı'nı öğren.