AkvaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği!

Akvadent, İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan yurtiçi ve yurtdışı birçok konumdan hastalarına tedavi hizmeti veren özel bir diş kliniğidir. Tamamı uzman ve tecrübeli hekimlerinden oluşan kadrosu ile hastalarına hizmet vermektedir.

AkvaDent diş kliniğinin  implant diş, Ağız ve çene rahatsızlıkları, Kanal tedavisi, Diş teli tedavisi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi), Diş eti rahatsızlıkları, Diş estetiği (Gülüş tasarımı), Diş kaplama, Diş Beyazlatma, Ağız Kokusu Tedavisi, Diş Gıcırdatma hastalığı gibi birçok rahatsızlık için tedavi hizmeti vermektedir.

%100

Müşteri memnuniyeti!

Size nasıl yardımcı olabiliriz!

Akvadent klinik hizmetleri

Diş sağlığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan AkvaDent yılların verdiği tecrübe ile hastalarına en iyi tedavi hizmetini sunmaktadır. AkvaDent Beylikdüzü’nde Ağız ve Diş Sağlığı, implant tedavileri, Gülüş tasarımı denildiğinde akıllara ilk gelen kliniklerden bir tanesidir. Başarısını hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya, yalnızca en kaliteli araç gereçleri kullanmaya, bilgi ve tecrübesi yüksek olan uzman kadrosuna borçludur. Ayrıca hastalarını muayene ve tedavi ettiği alanların hijyenine ve tertibine gösterdiği özen sayesinde, insanlar tarafından taktir edilen bir klinik haline gelmiştir.

İmplant tedavisi

İmplant, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Eksik dişlerin yerine yapılan, uzun ömürlü ve yaşam boyu sorunsuz şekilde kullanılabilen daha çok titanyumdan yapılan vidalardır.

Diş teli tedavisi

Diş teli, dizilimi bozuk ve çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Diş teli fiyatları kullanılan ürünler ve tedavi uygulayan kliniklere göre değişiklik göstermektedir.

Lamine diş kaplama

Diş üzerinde en az törpüleme ile kaplama yapılan bir kaplama türüdür. Sağlam diş üzerinde ince bir tabaka halinde işlem gerektiren bu kaplama türü yaprak olarakta bilinmektedir.

Diş dolgu tedavisi

Herhangi bir sebeple dişin sert dokusunda diş çürükleri ve benzeri form bozuklukları meydana gelmesi durumunda başvurulan tedavi yöntemidir.

Diş protezi

Çeşitli nedenlerle kısmen veya tamamen kaybedilmiş, kurtarılamayan bir, birkaç veya tüm dişler yerine yeni yapay dişlerin yapılmasıdır.

Gülüş tasarımı

Gülüş tasarımı, gülüşünüzde etkili olan dudak ve dişleri kişiye yakışan ve estetik bir hale getirmek için uygulanan işleme denir.

Fotoğraf galeri!

AkvaDent Diş Polikliniği Nerede?

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan klinik çevre il ve ilçelerden bir çok hastaya tedavi hizmeti vermenin yanında sağlık hizmetilerini tüm dünya vatandaşlarına, uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır. Akvadent diş kliniği adresini öğrenmek ve yol tarifi almak için üst kısımda bulunan iletişim bölümünü ziyaret edebiliriniz.

Müşterilerimiz istedikleri zaman web sitelerini başka firmalara veya sunuculara kolaylıkla taşıyabilirler.
Alan adlarınız firmamızda barınmak zorunda değildir. Bu sizin ve şirketinizin rahat hareket edebilmesi için önemlidir.
Web siteleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili sorularınızı bize direk olarak sorabilirsiniz. Bizde ticket açmanıza yok!

Güvenli Hizmet

Bizi daha yakından tanıyın

Diş hekimlerimiz

Alanında uzman diş hekimlerimiz ile tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

© 2023 AkvaDent – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.   Bütün hakları saklıdır!

Bizimle iletişim kurun

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1D Skyport Gülyapı Binası – Beylikdüzü / İSTANBUL

Şimdi ara

Whatsapp

İnstagram