Doktorlar sadece kanayan yaralarla değil başa çıkılması çok zor olan düşünceler ve psikolojik sorunların çözümü içinde oldukça etkili kişilerdir. Günümüz şehir stresinden ve yaşam zorluklarından sıkılmışsanız ve bu sorunlardan kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Doktorya size en yakın ve en iyi hizmeti verecek olan psikologları ile iletişim kurabilmeniz için Başakşehir Psikolog ve Pedagog rehberini oluşturdu.

Kendiniz veya çocuklarınız için görüşebileceğiniz her şehirden hizmet veren yüzlerce doktora ulaşabileceğiniz bu sayfalarda doktorlar hakkında düşüncelerinizi yazabilir ve onlara daha önce yorum yapmış kişilerden sorunlarınıza nasıl yardımcı olacakları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Psikolog ve Pedagog Rehberi Size Neler Kazandırır?

Başakşehir PsikologSizin için oluşturduğumuz bu rehberde Başakşehir ve çevresinde hizmet veren Psikologlar yer almaktadır ve diğer şehirlerdeki doktorlar için şehir haritasını kontrol edebilirsiniz. Bu rehber altında yer alan kliniklerden nasıl yararlanabileceğiniz ve tedavi sürecinizde size ne katacağı hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Arama motorlarında yükselmek için zaman kaybetmeyin!.

  • Güvenli ve hızlı bir şekilde psikologlara ulaşabilirsiniz.
  • Başakşehir psikolog hizmeti veren kişilere online üye olma zorunluluğu olmadan ulaşma fırsatı bulursunuz.
  • Hayatınızdaki zorlukların farkındayız, birde sizi teknolojik zorluklarla yormak istemiyoruz. Bunun için hizmet almak istediğiniz doktor sayfasından psikoloğunuz hakkındaki izin verilen bilgilere direk olarak ulaşıp iletişim kurabilirsiniz.
  • Kendiniz, ilişkiniz veya çocuklarınız için alacağınız terapi seansları hakkında yorumları kontrol ederek psikologlar hakkında daha fazla bilgiler alabilirsiniz.

Başakşehir Psikolog Fiyatları ve Seans Süreleri Ne Kadar?

Başakşehir aile terapisi

Sorunlara göre değişiklik gösteren fiyatlar ek olarak klinik ve psikologların branşlarına göre farklılık gösterebilir. Ortalama 100 TL ile 300 TL arasında değişmekte olan bu fiyatlar pedagog ve aile terapilerine göre büyük oranda farklılık göstermektedir. Bilinen sosyal sorunlar ve aile travmaları için daha düşük bütçelerde olurken çocuk psikoloji bozuklukları ve bağımlılık seansları diğer sorunlara göre daha yüksek ücretlerde fiyatlandırılabilmektedir. Daha net fiyatlar ve seanslar hakkında bilgi almak için üstte yer alan önerilen Başakşehir klinik psikolog ve pedagoglardan size uygun olan üyelerin profillerini inceleyerek iletişim kurabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?