Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır

Hizmet verdiğiniz alanda en iyi sonuçları buluyoruz.

Doktorya bulunduğunuz şehirdeki hastaların en çok arama yaptıkları kelimeleri analiz ederek onlarla kolay iletişim kurmanızı sağlar. Arama motorlarındaki arama sonuçları odaklı olarak yapılan çalışamalar ile kısa sürede en yüksek sayıda müşterilere kendinizi tanıtabilirsiniz.

Sizin için en uygun konumu seçin.

Doktorya sağlık sektörünün bir çok farklı alanında hizmet vermektedir. Farklı özelliklere sahip üyelik türlerinden birisini seçebilir ve bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Şehir rehberi içerisinde her hangi bir konumda yer alabilir veya profesyonel üyelik ile bulunduğunuz şehirde ilk üç sırada yer alabilirsiniz.

Gelişmiş profil sayfası ile hizmetlerinizi tanıtın.

Klinik ve doktorların rehberlerde yer alabilmesi için oluşturulan profil sayfalarında kliniğinizi, verdiğiniz hizmetleri anlatabilir ve personelleriniz hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz.

Müşterilerinizle kolay iletişim kurun.

Üyelerimizin ve hastaların zamanlarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için üyelik koşulu olmadan iletişim kurmanızı sağlayan bir politika izliyoruz. Hastalar, profil sayfalarınızdan sizin hakkınızda detaylı bilgileri öğrendikten sonra direk olarak Whatsapp veya numaralarınız üzerinden sizinle iletişim kurmaktadır.

Hastalarınıza tedavi hakkında bilgi ve fiyat verin.

Hastalarınız ile özel olarak yapacağınız görüşmeler sonrasında tedaviler hakkında bilgi ve fiyat verebilirsiniz. Hasta iletişimleri için Doktorya panelini kullanarak zaman kaybetmezsiniz.