Burdur Saç Ekimi

Burdur ilinde ve ilçelerinde hizmet vermekte olan saç ekim merkezlerini ve saç ekim uzmanlarını Burdur Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına hakkında bilgi alabilmek, bu uzmanlara nasıl ulaşacağınızı öğrenmek ve Burdur Saç Ekimi Fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

 • Web sitemizde reklam yayınlamak ister misiniz?
 • 28 Mart 2022 Saç Ekimi Yorum (0)

  Burdur Saç Ekimi rehberimizde, Burdur ilinde ve ilçelerinde hizmet vermekte olan saç ekim merkezlerine ve saç ekim uzmanları yer almaktadır. Rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerinden ve saç ekim uzmanlarından hizmet almak için randevu almanız gerekir. Randevu alabilmek içinse rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerinin ya da saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki iletişim numaralarını arayarak irtibat kurabilirsiniz. İletişim kurduğunuzda alacağınız saç ekim hizmetleri hakkındaki bilgilere ve saç ekim fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Burdur saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanları sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için gereken tüm eğitimleri almışlardır ve aldıkları eğitimlerde öğrendikleri bilgileri tecrübeye dönüştürebilmek içinde birçok farklı çalışmada yer almışlardır. Rehberimizde sayesinde insanlar saç ekimi işlemi için yardım alabilecekleri saç ekim uzmanlarına ve saç ekim merkezlerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşarak randevu alabilecekler. Bu şekilde kişisel bilgileri koruma altına alınmış olacaktır.

  Burdur saç ekimi rehberi sayesinde insanlar kendilerine en yakın ve en uygun olan saç ekim merkezlerini ve saç ekim uzmanlarını seçebilecekler. Seçimlerini yaparken saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ya da yorumlar kısmındaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgiler kısmında yer alan uzmanlık alanları, aldıkları eğitimler, belgeler ve sertifikalar gibi bilgiler yer almaktadır. Ayrıca yorumlar kısmında, daha önce bu saç ekim merkezlerinden ve saç ekim uzmanlarından hizmet alan diğer insanların aldıkları hizmetler hakkındaki görüş ve düşünceleri yer almaktadır. Bu bilgilere inceleyerek sizlere en uygun olan saç ekim uzmanınıza karar verebilirsiniz.

  Burdur Saç Ekimi Merkezi

  Burdur saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarına hem kadınlar hem de erkekler başvurarak istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda saç, kaş ya da sakal ekimi gibi çeşitli işlemler için yardım alabilirler. Saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda ilk olarak saç ekimine uygun olup olmadığınız kontrol edilir. Kontrol yapabilmek için ensenizde ya da kafanızın yan taraflarında yer alan saçlarda yeterli miktarda saç köküne sahip misiniz incelenir. Belirlenen saç kökü kadar saç kökü olan bireylere saç ekimi yapılabilir. Ancak yeterli miktarda saç köküne sahip değilseniz sizlere saç ekimi yapılamaz. Fakat endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü farklı yöntemlerle saçlarınızda oluşan dökülmeler giderilebilir.

  Burdur saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda alacağınız saç ekimi hizmeti için ilk olarak yeterli miktarda saç köküne sahip olup olmadığınız incelenir. Bunun içinde saç ekimi yapılacak bölgeye kaç greft saç ekimi yapılacağı belirlenir ve daha sonra bu miktarda saç köküne sahip olup olmadığınız incelenir. Yeterli miktarda saç köküne sahipseniz belirlenen sayıda saç kökü ya ensenizden ya da yan taraflarda yer alan saçlardan toplanır. Daha sonra saç ekimine kadar temiz bir kap içerisinde muhafaza edilir.

  Saç ekimi yapılacak olan bölge hazır hale getirildiğinde saç ekimi işlemine başlanır. Saçlar çeşitli teknik ve yöntemlerle birerli, ikişerli ve üçerli şekilde ekilir. Bu işlem toplamda 6 ya da 8 saat sürmektedir. Tüm bu işlemler bittikten sonra bandajlama işlemiyle saç ekimi süreci tamamlanır.

  Saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra saç ekim uzmanı sizlere uygulamanız gereken bazı tavsiye ve öğütlerde bulunacaktır. İlk üç gün boyunca saçların tam olarak tutunabilmesi ve güçlenebilmesi için oldukça önemlidir ve bu süreçte saç ekim uzmanının tavsiyelerine uymanız gerekir. Aksi taktirde ekilen saçlar tutunamayabilir.

  Saç ekiminden sonraki gün saç köklerinin toplandığı noktalarda kanamalar oluşabilir. Kanamalar diğer günlerde kendiliğinden geçecektir. Saç ekiminden sonraki dördüncü günden itibaren kanamalar sonucunda oluşan yararlar kabuklanmaya başlayacaktır. Bu kabuklanmalar sizleri rahatsız edebilir ve bu kabuklanmaları giderebilmek için saçlarınızı yıkamak isteyebilirsiniz.

  Saçlarınızı doktorunuzun tavsiye ve öğütleri doğrultusunda yıkayabilirsiniz. Bu kabuklanmalar onuncu günden itibaren kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Saçlarınız ikinci aydan itibaren tam olarak çıkmaya başlayacaktır. İlk zamanlarda dalgalı ve kıvırcık şekilde çıkacaktır. Bu saçların doğal saçlarınızı uyum sağlayabilmesi altıncı aydan itibaren gerçekleşecektir.

  Burdur Saç Ekimi Fiyatları

  Burdur saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçerek Burdur Saç Ekimi Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Saç ekimi fiyatları hakkında ancak bu şekilde öğreneceğiniz bilgiler sizler için doğru ve kesin rakamlar olacaktır. Çünkü saç ekimi fiyatları belirlenirken birçok farklı faktör göz önünde bulundurulur. Bu durumda fiyatların değişiklik göstermesine yol açar. Bu nedenle internetten ya da çevrenizdeki insanlardan öğreneceğiniz bilgiler sizleri yanıltabilir.

 • Web sitemizde reklam yayınlamak ister misiniz?