Halk arasında vidalı diş olarakta bilinen implant dişler çekilme veya düşme nedeniyle boş kalmış diş aralarına titanyum diş kökleri ile diş yapılması tedavisidir. Boş kısımdaki çene kemiği yeterliliği durumunda uygulanan bu tedavinin adımları şu şekildedir.

Çorum implant diş tedavisi nasıl yapılır?

İmplant tedavisi tek diş veya tüm çene olarak yapılabilmektedir. İki tür içinde tedavi adımları aynı diyebiliriz. Sizin için implant tedavisini adım adım anlatıyoruz. Çorum implant tedavisi ve diş teli tedavisi hakkında daha fazla bilgi ve muayene randevusu için önerilen klinikler ile iletişime geçebilirsiniz.

Çene röntgeni çekimi ile çene yeterliliği ölçümü;

 

Çorum İmplant ve Diş Teli Yapan Dişçiler!

Çorum Diş Poliklinik
Çorum Diş Poliklinik

Çorum dişçi listesinde sıralanan klinikler sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalar yapmaktadır. Sizleri daha sağlık ve daha iyi bir çene yapısına ve diş görünümüne kavuşturabilmek için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Klinikler, sizlere tedavi konusunda yardımcı olmanın yanı sıra, sizlere uzman hekimlerin bilgi ve tecrübeleriyle bilgi vermektedirler. Tedavi süresi boyunca sizleri en iyi şekilde hizmet vermek için çaba gösteren klinik çalışanları, ayrıca yanınızda sizlere yardımcı olarak gelecek refakatçilerinize de en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Çorum diş doktoru listemizde hizmet vermekte olan tüm klinikler hakkındaki ayrıntılı bilgilere ve bu kliniklerin iletişim adreslerine Doktor sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çorum Diş Kliniği İmplant ve Diş Teli Tedavisi Yaptırmak

Çorum diş hekimiÇorum il ve içlerinde hizmet veren Çorum diş klinikleri sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Listemizde yer alan kliniklerden her türlü Ağız ve Diş Sağlığınız için muayene olarak tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.
  • Dişlerinizi daha sağlıklı görünmesi için ve simetrik bir dizilime sahip olması için diş teli tedavisi yaptırabilirsiniz.
  • Ağız ve diş sağlığınız için diş taşı temizliği için hizmet alabilirsiniz.
  • Listemizde yer alan tüm kliniklerden diş çekimi, kanal tedavisi ve dolgu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
  • Çeşitli nedenlerden dolayı eksilen dişlerinizin yerine implant tedavileriyle yeni dişlerinize sahip olabilirsiniz.
  • Diş eti rahatsızlıklarınızı en kısa süre de tedavi ettirebilirsiniz.
  • Dişlerinizin daha iyi bir görünüme kavuşması için Diş kaplama tedavilerine başvurabilirsiniz.

Çorum diş kliniği listesindeki sıralamalarda yer alan kliniklerin vermiş olduğu tedaviler hakkında bilgi almak istiyorsanız, listedeki iletişim bilgilerinden kliniklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ağız ve diş sağlığı ile ilgili olan bir konuda Doktorya sitesinden en güncen ve en iyi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çorum İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Kayıp dişlerin yerini dolduran çene kemiğine monte edilen metal kökler ile eskisi kadar sağlam dişler yapmak mümkün. Tabiki implant yapılabilmesi için yeterli çene kemiği oranının olması gerekiyor. İmplant tedavisi son yıllarda oldukça popüler ve bilindik bir tedavi diyebiliriz. Markalarına göre Çorum implant fiyatları farklılık gösterir. Yerli implant fiyatları diğer implant markalarına göre çok daha ucuzdur. Tedavide bu nedenle genellikle yerli implantlar çok sayıda kullanılıyor.

Would you like to share your thoughts?