Çorum Saç Ekimi

Çorum il merkezinde ve birçok farklı ilçesinde çeşitli saç ekim merkezlerinde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Çorum Saç Ekimi rehberi adı altında bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde ulaşarak randevu alabilirsiniz. Saç ekimi uzmanlarına ulaşabilmek için rehberimizdeki profil sayfaları içerisinde yer alan iletişim bilgilerindeki irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz. İrtibat numaralarından iletişime geçtiğinizde alacağınız saç ekimi hizmetleri ve bu hizmetlerin ücretleri hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Çorum saç ekimi rehberimizde yer almakta olan saç ekim uzmanları sizlere yardımcı olabilmek için tüm eğitimleri almışlardır ve aldıkları eğitimleri tecrübe edinmek içinde birçok farklı çalışmaya katılmışlardır. Rehberimizde yer alan saç ekimi uzmanlarına rehberimizdeki irtibat numaralarından ulaşarak hızlı, güvenli ve kolay şekilde randevu alabilirsiniz. Üçüncü şahıs ya da kurumlarla kişisel bilgileri paylaşmayacağınız için kişisel bilgilerinizi de koruma altına almış olursunuz.

Çorum Saç Ekimi Merkezi

Çorum Saç Ekimi

Çorum genesis saç ekim merkezi, çorum özel hastanesi saç ekimi, çorum elit park saç ekimi gibi birçok farklı saç ekim merkezinde hizmet vermekte olan saç ekimi uzmanlarını Çorum Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına hem kadınlar hem de erkekler başvurarak ihtiyaçları doğrultusunda saç, kaş, bıyık ve sakal ekimi gibi birçok farklı hizmet için yardım alabilirsiniz.

Çorum saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak Çorum mezoterapisi, çorum saç prp ve saç ekimi işlemleri için yardım alabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına saç ekimi hizmeti için başvurduğunuzda, ilk olarak sizlerin saç ekimi işlemi için uygunluğunuz kontrol edilir. Kontrol için ilk olarak saç ekimi yapılacak bölgeye kaç adet saç kökü ekileceği hesaplanır. Hesaplamalar sonucunda elde edilen sayı kadar saç köküne sahip olup olmadığınıza göre saç ekimi işlemi gerçekleştirilir.

Belirlenen miktarda saç köküne sahipseniz saç ekimi işlemine başlanır. İşlem için ilk olarak belirlenen sayıda saç kökü ensenizden ya da kulaklarınızın çevresindeki saçlardan toplanır. Toplanan saç kökleri ekim işlemine kadar temiz bir ortamda saklanır. Saç ekimin yapılacağı bölge tıraş edilerek ve çeşitli yöntemlerle hazır hale getirilir. Daha sonra çeşitli teknik ve yöntemler sonucunda tek tek, ikişer ikişer ya da üçerli gruplar halinde saçlar ekilir. Ekilen saçlar ve toplanan saç köklerinin olduğu bölgeler bandajla sarılarak saç ekimi işlemi tamamlanır. Tüm bu süreç yaklaşık olarak altı ya da sekiz saat sürmektedir. Saç ekiminden sonra ise saç ekimi uzmanları sizlere çeşitli tavsiye ve önerilerde bulunur. Daha sonra kontrol için bir tarih vererek sizleri evinize yollar.

Saç ekiminden sonraki ilk üç gün yeni ekilmiş olan saç köklerinin tutunabilmesi ve tam olarak gelişebilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle saç ekiminden sonraki günlerde doktorunuzun tavsiye ve önerilerine uymanız gerekmektedir. Saç ekimi işleminin gerçekleştiği gün ve sonraki gün kanamalar oluşabilir. Bu kanamalar normaldir ve ikinci günden itibaren kabuk bağlamaya başlayacaktır.

Kabuklanmalar ise dördüncü günden sonra kavlayarak saçlarınızda kepek şeklinde görüneceklerdir. Bu kabuklanmalar sonucunda ortaya çıkan görüntü sağlık açısından ve saçlarınızı zarar vermeyeceği için çok önemli değildir. Fakat görünüm olarak sizleri rahatsız edebilir ve bu nedenle yıkamak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken saç ekim uzmanının vermiş olduğu tavsiyelere uyarsanız hiçbir şekilde ekilen saçlarınıza zarar vermezsiniz.

Saç ekiminden sonraki ikinci haftadan itibaren ekilen saçlarınız dökülmeye başlayacaktır ve bu dökülmeler ikinci ayın sonuna kadar devam edecektir. Bu dökülmelere şok dökülmeler adı verilmektedir. Bu dökülmeler olağan bir süreçtir ve ikinci aydan itibaren duracaktır. Daha sonra ekilen saç köklerinden yeni saçlar gelmeye başlayacaktır. İlk çıkacak olan saçlar dalgalı ya da kıvırcık şekilde çıkabilir. Yeni çıkan saçların doğal saçlarınıza uyum sağlaması ve istediğiniz görüne kavuşması biraz zaman alabilir. Genellikle altıncı aydan sonra doğal saçlarınızı uyum sağlayacaktır.

Çorum Saç Ekimi Fiyatları

Çorum saç ekimi rehberimizde listelenen saç ekim uzmanlarıyla ya da saç ekim merkezleriyle birebir irtibata geçerek saç ekimi fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Çorum saç ekimi fiyatları çeşitli nedenlere göre değişiklik gösterdiğinden dolayı, ancak iletişime geçerek öğreneceğiniz fiyatlar doğru rakamlar olacaktır. Saç Ekimi fiyatları hesaplanırken hangi faktörlerin göz önüne alındığı, saç ekim işleminin tam olarak nasıl gerçekleştiği hakkındaki bilgilere vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?