Doktor Arama Motoru

Sağlık alanında hizmet vermekte olan doktor ve kliniklerin potansiyel müşterilerine daha hızlı ve bilgilendirici bir şekilde ulaşmalarını hedefleyen Doktorya, Google ve Yandex gibi arama motorlarında müşterilerin merak ettikleri soruları cevaplandırarak klinikleri onlara yönlendirmeyi sağlayan, kliniklerden özel fiyatlar alabilme imkanı sunan bir dijital platformdur. Arama sonuçlarında yükselmekte zorluk çeken ve her ay binlerce lira ödemesine rağmen istedikleri konuma gelemeyen klinikler için oluşturulmuş olan Doktor Arama Motoru her gün binlerce ziyaretçinin yer aldığı en yüksek aranma kelimelerini hedef alarak çalışmalarını yürütmektedir.

Doktor Arama Motoru hakkında daha net fiyatlar için önerilen kliniklerden muayene randevusu alabilirsiniz.
Daha net tedavi ücretleri için önerilen kliniklerden muayene randevusu alabilirsiniz.

Kliniğinizin burada yer almasını ister misiniz?

Doktor Arama Motoru

Neden Doktor Arama Motoruna İhtiyaç Duyuluyor?

  • Sağlık alanı herkes tarafından bilinen, merak edilen ve rekabet oranı en yüksek seviyede olan sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet oranını tamamen kendi üzerine alan ve uzman ekibi ile arama motorları tarafından en üst sıralara çıkmak için çalışan Doktorya doktor ve kliniklerin başarısız oldukları bu çalışmalara gerek duyulmasını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kişisel sitelerini zirveye çıkarmak için aylarını ve bir çok alanda harcanan maddi yüklerden sadece abone olarak kurtulabilmektedirler.
  • Hastalar ve Doktor arayışında olan ziyaretçiler güvenilir bir kaynak aracılığıyla kişiler hakkında bilgiler almak isterler. Doktorya tarafsız bakış açısı ile abonelerine yorum yapılma imkanı ve kendilerini diğer doktorlardan daha popüler bir şekilde tanıtma imkanı sunmaktadır.
  • Sağlık alanında marka değeri taşıyan Doktorya, Tüm şehir ve bir çok branşta doktor rehberi hizmeti vermektedir. Hangi şehirde olursanız olun bulunduğunuz şehirde bir Doktorya bağlantısı görebilecek ve bu sayfada kendi kliniğinizi listeleme imkanı bulabileceksiniz.
  • Tedaviye özel fiyat sunma imkanı ile belirli tedavilerde doktorlarımız en uygun fiyatı verdiğini düşündüğü tedavi fiyatlarında hesaplama tablosu altına kendi fiyatlarını ekleyebilir ve direk olarak hastalar ile iletişim yolu açılabilmektedir.
5/5 - Puan verildi.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir