Doktor Arama Motoru

Sağlık alanında hizmet vermekte olan doktor ve kliniklerin potansiyel müşterilerine daha hızlı ve bilgilendirici bir şekilde ulaşmalarını hedefleyen Doktorya, Google ve Yandex gibi arama motorlarında müşterilerin merak ettikleri soruları cevaplandırarak klinikleri onlara yönlendirmeyi sağlayan, kliniklerden özel fiyatlar alabilme imkanı sunan bir dijital platformdur. Arama sonuçlarında yükselmekte zorluk çeken ve her ay binlerce lira ödemesine rağmen istedikleri konuma gelemeyen klinikler için oluşturulmuş olan Doktor Arama Motoru her gün binlerce ziyaretçinin yer aldığı en yüksek aranma kelimelerini hedef alarak çalışmalarını yürütmektedir.

ÖNERİLEN KLİNİKLER

İstanbul Diş Poliklinik

İstanbul’da hizmet veren ve İstanbul Diş Poliklinik listesinde yer alan tüm klinikler sizlere en iyi şekilde tedavi hizmeti vermektedirler. Sizlere en iyi tedaviyi verebilmek için klinikler son teknoloji ile üreti...

İzmir Diş Poliklinik

Listemizde yayınlamış olduğumuz klinikler İzmir ve çevresinde yer alan Ağız ve Diş Sağlığı merkezleridir. Bu merkezlerde çalışan doktorlar tecrübe ve bilgileriyle sizlere en iyi şekilde tedavi hizmeti sun...

Ankara Diş Poliklinik

Ankara Diş Poliklinik listesinde yer alan kliniklerden rahatsızlıkların tedavisi için her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sıralanmakta olan kliniklerden aldığınız tedaviler hakkındaki görüş ve d...

Neden Doktor Arama Motoruna İhtiyaç Duyuluyor?

  • Sağlık alanı herkes tarafından bilinen, merak edilen ve rekabet oranı en yüksek seviyede olan sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet oranını tamamen kendi üzerine alan ve uzman ekibi ile arama motorları tarafından en üst sıralara çıkmak için çalışan Doktorya doktor ve kliniklerin başarısız oldukları bu çalışmalara gerek duyulmasını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kişisel sitelerini zirveye çıkarmak için aylarını ve bir çok alanda harcanan maddi yüklerden sadece abone olarak kurtulabilmektedirler.
  • Hastalar ve Doktor arayışında olan ziyaretçiler güvenilir bir kaynak aracılığıyla kişiler hakkında bilgiler almak isterler. Doktorya tarafsız bakış açısı ile abonelerine yorum yapılma imkanı ve kendilerini diğer doktorlardan daha popüler bir şekilde tanıtma imkanı sunmaktadır.
  • Sağlık alanında marka değeri taşıyan Doktorya, Tüm şehir ve bir çok branşta doktor rehberi hizmeti vermektedir. Hangi şehirde olursanız olun bulunduğunuz şehirde bir Doktorya bağlantısı görebilecek ve bu sayfada kendi kliniğinizi listeleme imkanı bulabileceksiniz.
  • Tedaviye özel fiyat sunma imkanı ile belirli tedavilerde doktorlarımız en uygun fiyatı verdiğini düşündüğü tedavi fiyatlarında hesaplama tablosu altına kendi fiyatlarını ekleyebilir ve direk olarak hastalar ile iletişim yolu açılabilmektedir.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda | İletişim | Gizlilik
Site haritası yolu gösterir.
Denizli Diş Poliklinik