Eskişehir Saç Ekimi

Eskişehir ilinde ve ilçelerinde çeşitli saç ekim merkezlerinde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını Eskişehir Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak çeşitli nedenlerden dolayı dökülen saçlarınızın oluşturduğu kellikleri saç ekimi yöntemiyle giderebilirsin. Rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerinden ya da saç ekim uzmanlarından hizmet alabilmek için randevu almanız gerekmektedir.

Randevu alabilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan iletişim bilgileri kısmındaki numaraları kullanabilirsiniz. İletişime geçerek hem alacağınız saç ekimi işlemlerinin nasıl olacağı hem de saç ekimi fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Saç Ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hızlı ve güvenli şekilde randevu alabilirsiniz. Rehberimizdeki iletişim numaralarını kullanarak birebir iletişim kuracağınız için, kişisel bilgilerinizi yabancı kişi, kurum ve sitelerle paylaşmayacağınız kişisel bilgiler koruma altına olunmuş olacaktır. Saç ekimi rehberimiz sayesinde sizin için en uygun saç ekim uzmanını seçerek, hızlı ve kolay şekilde randevu alabilirsiniz.

Size en uygun olan saç ekim uzmanın seçebilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarında yer alan kişisel bilgiler ve yorumlar bölümlerini inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgiler kısmında saç ekim uzmanlarının bugüne kadar almış oldukları eğitimler, sertifikalar, ilgilendikleri hastalıklar gibi bilgiler yer almaktadır. Yorumlar bölümündeki, daha önceden rehberimizdeki saç ekim uzmanlarından hizmet alan insanların aldıkları hizmetler ya da saç ekimi doktorları hakkındaki düşünceleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Eskişehir Saç Ekimi Merkezi

Eskişehir Saç Ekimi

Eskişehir saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarına hem kadınlar hem de erkekler başvurabilirler. İhtiyaçları doğrultusunda ise saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi gibi birçok farklı hizmet alabilirsiniz. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda ilk olarak uzmanlar sizlerin saç ekimi için uygun olup olmadığınızı anlamaya çalışırlar. Bunun içinde kel olan bölgenin ölçülerini alarak çeşitli tekniklerle kaç adet saç kökünün gerektiğini hesaplarlar.

Hesaplanan sayıdaki saç köküne sahip olup olmadığınızı anlamak içinde ensenizdeki ya da kulaklarınızın arkasındaki saçlar incelenir. Daha sonra yeterli miktarda saç köküne sahipseniz sizlere saç ekimi için yardımcı olunur.

Saç ekimi işlemi için uygun bulunduğunuzda ilk olarak belirlenen miktardaki saç kökü ensenizden ya da kulaklarınızın çevresinden toplanır. Toplanan saç kökleri temiz bir kap içinde muhafaza edilir. Saklanan saç kökleri, saç ekimi yapılacak bölge hazır hale getirildikten sonra ekilmeye başlanır.

Ekilen saçlar çeşitli teknik ve yöntemler kullanılarak birerli, ikişerli veya üçerli şekilde ekilirler. Sonrasında da bandaj sarılarak saç ekimi süreci tamamlanır. Bahsedilen bu süreç yaklaşık olarak 6 ila 8 saat arasında sürmektedir.

Eskişehir Saç Ekimi Merkezi

Eskişehir saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından saç ekim işlemi için hizmet aldıktan sonra uzmanlar sizlere çeşitli tavsiye ve önerilerde bulunacaktır. Doktorunuz, saç ekimi  işleminden sonra sizlere olabilecekler hakkında, neler yapıp neler yapmamız gerektiği hakkında çeşitli bilgi ve öneriler verebilir. Sizlerde bu önerilere dikkat ederek yeni ekilen saçlarınızın tutunabilmesine ve gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Saç ekiminin yapıldığı ilk gün ve ertesi gün saç köklerinin toplandığı alanlarda kanamalar meydana gelebilir. Kanamalar ikinci günden itibaren duracaktır ve dördüncü güne kadar yaralar kabuk bağlayacaktır. Bu kabuklanmalar altıncı günden sonra soyulmaya başlayacaktır ve saçınızda kepeklenme gibi görüntüler oluşturacaktır. Bu görüntü sizleri rahatsız edebilir. Bu nedenle saçlarınızı yıkamak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken saç ekim doktorunuzun tavsiyesine uyarsanız ekilen saçlar hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Bu kabuklanmalar ve kepekli görüntü onuncu günden sonra kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Saç ekiminden iki hafta sonra şok dökülmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dökülmeler ikinci ayın sonuna kadar devam edebilir. Bu zamana kadar ekilen saçlarınızın çoğunluğu dökülecektir. Ancak bu dökülmeler genellikle ikinci aydan sonra duracak ve ekilen saçlar yeniden çıkmaya başlayacaktır. Çıkan saçlar ilk zamanlarda kıvırcık ya da dalgalı olarak çıkacaktır, çıkan bu saçlar altıncı aydan itibaren doğal saçlarınıza uyum sağlayacaktır.

Eskişehir Saç Ekimi Fiyatları

Eskişehir Saç Ekimi Fiyatları

Eskişehir Saç Ekimi Fiyatları hakkında bilgi almak isteyen bireyler, Eskişehir saç ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Alacağınız bu fiyatlar sizler için en kesin ve en doğru rakamlar olacaktır.

Would you like to share your thoughts?