Gümüşhane Saç Ekimi

Gümüşhane Saç Ekimi rehberimizde, Gümüşhane il merkezinde, ilçelerinde ve yakın çevresinde çeşitli saç ekim merkezlerinde ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarını bir araya getirdik. Rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarına başvurarak çeşitli nedenlerden dolayı dökülen saçlarınızın oluşturduğu kellikleri giderebilmek için saç ekim hizmeti alabilirsiniz. Saç ekim uzmanlarından saç ekim hizmeti alabilmek için ilk olarak bu doktorlarla iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki iletişim bilgileri bölümünde yer alan irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde hem saç ekiminin nasıl yapıldığı hem de saç ekimi hizmetlerinin ücretleri hakkındaki bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Gümüşhane’de ikamet eden insanların saçlarındaki dökülmelerin oluşturduğu boşlukları giderebilmek için saç ekimi hizmeti alabilecekleri doktorları Gümüşhane Saç Ekimi rehberinde bir araya getirdik. Rehberimizde yer alan saç ekim doktorlarından hangisinin sizin için en uygun olduğunu öğrenebilmek amacıyla, saç ekim uzmanlarının profil sayfalarındaki kişisel bilgiler ve yorumlar kısmındaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Kişisel bilgiler kısmındaki alınan eğitimler, ilgilenilen hastalıklar ve uzmanlık alanları gibi birçok farklı bilgi size seçimizde yardımcı olabilir. Yorumlar kısmında ise daha önceden rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarından hizmet alan insanların, aldıkları hizmetler hakkındaki duygu ve düşünceleri yer almaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bilgiler sizlere en uygun olan saç ekimi yapabilecek doktoru seçmenize yardımcı olacaktır.

Gümüşhane Saç Ekimi Merkezi

Gümüşhane Saç Ekimi Merkezi

Gümüşhane saç ekimi merkezi olarak hizmet vermekte olan sağlık kuruluşlarında ya da özel kliniklerde hizmet vermekte olan saç ekim uzmanlarına hem kadın hem de erkekler başvurarak hizmet alabilirler. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurarak saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmetleri alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda rehberimizde yayınlanmakta olan saç ekimlerine başvurarak saç ekimi hizmeti almak isterseniz, ilk olarak size saç ekimi için uygun olup olmadığınız araştırılır.

Saç ekimine uygun olup olmadığınızı anlayabilmek için saç ekim uzmanları ilk olarak kel olan bölgeye kaç adet saç kökü ekileceği hesaplanır. Daha sonra hesaplanan sayıdaki saç köküne sahip olup olmadığını anlayabilmek için ensenizdeki ya da kulaklarınızın çevresindeki saçlar incelenir. Yeterli miktarda saç köküne sahipseniz sizlere saç ekimi için yardımcı olunabilir, fakat yeterli miktarda saç köküne sahip değilseniz saç ekimi için yardım alamazsınız. Ancak sizlere de protez saç ve saç prp gibi çeşitli yöntemlerle yardımcı olunabilir.

Saç ekimi hizmeti için Gümüşhane Saç Ekimi rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlarına başvurduğunuzda, ilk olarak kaç greftlik ekim yapılacağı hesaplanır. Hesaplanan sayıdaki saç kökü ensenizden ya da kulaklarınızın arkasından toplanarak, ekim işlemine kadar steril bir kap içinde saklanır. Daha sonra toplanan saçların ekileceği bölgelere hazır hale getirilir ve saç kökleri çeşitli teknik ve yöntemlerle ekilir. Toplanan saçların tamamı ekildikten sonra bandaj sarılarak süreç bitirilir. Kaç adet saç kökünün ekileceğinin hesaplanmasından bandajın sarılmasına kadar toplamda 6 – 8 saatlik bir süreç geçmektedir.

Gümüşhane Saç Ekimi Merkezi

Saç ekiminden sonra doktorunuz sizlere oluşabilecek durumlar hakkında bilgiler verirken birçok farklı konu hakkındaki tavsiye ve öğütlerde bulunacaktır. Saç ekiminden sonraki birkaç gün saçların tutunabilmesi ve gelişimine gerçekleştirebilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle sizlere düşen görev, doktorunuzun tavsiyelerine ve önerilerine uymaktır.

Saç ekimi işleminden sonraki birkaç aylık dönemlerde kanamalar, kabuklanmalar ve şok dökülmeleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kanamalar, genellikle saç ekimin yapıldığı gün ve bir sonraki gün ortaya çıkar. Bu kanamalar sonucunda oluşan yaralar ikinci günden itibaren kabuk bağlayacaktır. Kabuklanan yaraların kabukları birinci haftadan sonra soyulacaktır. Bu soyulmalar çok fazla olacağından dolayı saçlarınız kepeklenmiş gibi bir görüntü ortaya çıkar. Bu görüntüyü giderebilmek için saçlarınızı, saç ekim uzmanlarının verdiği direktifler doğrultusunda yıkabilirsiniz. Şok dökülmeler saç ekiminden iki hafta sonra ortaya çıkar ve ikinci ayın sonuna adar devam eder. Bu dökülmeler esnasında ekilen saçlarınızın büyük bir çoğunluğunu kaybedebilirsiniz. Ancak bu dökülmeler üçüncü aydan itibaren kesilecektir ve yeni saçlar çıkmaya başlayacaktır.

Gümüşhane Saç Ekimi Fiyatları

Gümüşhane Saç Ekimi Fiyatları

Gümüşhane saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz, Gümüşhane saç ekimi rehberinde yayınlanmakta olan saç ekim uzmanlarıyla iletişime geçmesi gerekir. Rehberimizde yer alan saç ekim uzmanlara sizlere en doğru ve en kesin rakamları verecektir.

Would you like to share your thoughts?