Kahramanmaraş Diş Poliklinik

Maraş’ta ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmet veren ve Kahramanmaraş Diş Poliklinik listemizde yer alan kliniklerin herhangi birinden tedavi hizmeti alan kişilerden bir ricamız vardır. Sizlerden ricamız, aldığınız tedavi sürecinin nasıl gerçekleştiği, hangi aşamalardan geçtiği, tedavinin fiyatı gibi konularla alakalı olan duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızdır. Bu bilgiler doğrultusunda bizde listemizdeki kliniklerin sıralamasında değişiklik yapabiliriz.

Ayrıca sizlerin bizlere ilettiğiniz duygu ve düşünceler sayesinde sizlerden sonra tedavi olacak bireyler hangi klinikten ve hangi doktordan tedavi hizmeti alacaklarına daha emin şekilde karar verebilirler.

Kahramanmaraş Diş Polikliniklerinin Ortam ve Koşulları

Kahramanmaraş diş poliklinikKahramanmaraş Diş Poliklinik listemizde sıralanmakta olan tüm klinikler sizlere en iyi tedavi hizmetini sunabilmek için gerekli olan tüm şart ve kuralları yerine getirmişlerdir.

Klinikler tedavilerin gerçekleştirilmesinde kullanılacak tıbbi cihazlarla ve doktorlara tedavi sırasında yardımcı olacak aletlerle donatılmıştır. Doktorlar sizleri rahatsızlıklarınızdan kurtaracak ya da istediğini tedaviye verebilecek bilgi ve tecrübeye sahip bireylerdir.

Klinikler, hastaların ve hastalara refakat edecek bireylerin süreç boyunca en temiz ve en hijyenik ortamlarda hizmet alabilmeleri için her gün düzenli olarak temizlenmektedir. Klinikler gün içinde uygun görülen vakitlerde de dezenfekte edilerek hijyenik hale getirilmektedir.

Kahramanmaraş Diş Poliklinik Rehberi

Kahramanmaraş Diş Doktoru listesinde yer alan tüm doktorlar sizlere aşağıdaki tedaviler için hizmet verebilirler.

  • Ağız ve diş sağlığınızı rahatsız eden tüm problemlerin ortadan kaldırılması ve tedavi edilmesi için kliniklere başvurabilirsiniz.
  • Metal diş telleri, görünmez diş teli, şeffaf plaklar sayesinde istediğiniz diş dizilimine kavuşabilmek için kliniklerden hizmet alabilirsiniz.
  • Dişlerinizi porselen, zirkonyum gibi belirli materyallerle kaplatabilirsiniz.
  • Dişlerinizde ya da diş etlerinizde meydana gelen her türlü rahatsızlıkları tedavi ettirebilirsiniz.
  • Belirli bir sebepten dolayı ya da kendiliğinden kaybettiğiniz dişlerinizin yerini kliniklerden İmplant tedavisi alarak doldurabilirsiniz.
  • Herhangi bir nedenden dolayı çektirmeniz gerek dişlerinizin çekim işlemlerini kliniklerde yaptırabilirsiniz.
  • Dolgu ve kanal tedavisi gibi ufak operasyon gerektiren tedavileriniz için kliniklere başvurabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?