Konya Diş Poliklinik listemizde yayınlamakta olduğumuz kliniklerde tedavi alan bireylerden tek bir ricamız vardır. Sizlerden istediğimiz aldığınız tedavi süreci sırasında edindiğiniz fikir ve düşünceleri bizlere ulaştırmanızdır. Yani aldığınız tedavinin süreci, tedavinin fiyatı, uzman hekimlerin ilgi ve alakaları hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlere mesaj ya da yorum yoluyla gönderebilirsiniz.

Sizlerin geri dönüşleriyle bizlerde listemizde yer alan kliniklerin sıralamalarında ve puanlamalarında değişiklikler yapabiliriz. Ayrıca sizlerden sonra tedavi olacak bireyler alacakları tedavi hakkında önceden bilgi sahibi olabilirler ve hangi klinik ya da hangi doktordan tedavi alabileceğine daha kolay bir şekilde karar verebilir.

Konya Diş Polikliniklerinin Ortam ve Koşulları

Konya Diş HekimiKonya Diş Poliklinik listemizde yayınlanan klinikler sizlere en iyi tedavi hizmetini sunacak donanıma sahiptirler. Kliniklerde tedavilerde kullanılacak her türlü tıbbi cihaz ve yardımcı materyaller mevcuttur.

Ayrıca doktorlar sizleri sağlığına kavuşturabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde rahatsızlığınızı ya da diğer isteklerinizi kliniklerimizde yaptırabilirsiniz.

Kliniklerin ortam ve koşulları sizlerin en iyi şekilde tedavi alabilmeniz için düzenlenmiştir. Sizler tedavi alırken ya da muayene sıra beklerken en verimli şekilde vakitlerinizi geçirebilmeniz için her türlü şart yerine getirilmiştir. Ayrıca klinikler her gün düzenli bir şekilde temizlenmektedir. Kliniklerin her yeri özenle temizlenerek dezenfekte edilmekte ve hijyenik duruma getirilmektedir. Kliniklerde kullanılacak tıbbi cihazlarında temizliğine de özen gösterilmektedir.

Konya Diş Poliklinik Rehberi

Konya Diş Poliklinik Rehberi

Konya Dişçi listemizde yayınlanan, ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmet veren kliniklerden alabileceğiniz tedavileri şu şekilde sıralayabilir.

  • Kliniklerden her türlü ağız, diş ve çene problemlerinizin tedavisi için tedavi alabilirsiniz.
  • Kliniklere başvurarak istediğiniz diş dizilimine ve estetik gülüş tasarımına sahip olabilmek için diş teli tedavilerine başvurabilirsiniz.
  • Dişlerinizi porselen, zirkonyum gibi çeşitli materyallerle kaplatarak güzel görünüme sahip dişleriniz olabilir.
  • Diş etlerinizde meydana gelen her türlü rahatsızlığın tedavisi için kliniklere başvurabilirsiniz.
  • İmplant tedavileri için kliniklere tedavi olabilirsiniz.
  • Küçük operasyonlar gerektiren diş çekimi, kanal tedavisi gibi tedavileri kliniklerde yaptırabilirsiniz.

Would you like to share your thoughts?