Türk Korku Filmleri Arasında En Çok Sevilenler

En çok sevilen filmler arasında her zaman Türk korku filmleri önce gelmektedir. Beğeni kitlesi oldukça fazla olan filmlerin, korku türünde birçok çekilen örneği mevcuttur. Bu filmlerin hem yapımı hem de oyuncu kadroları oldukça iyidir.

 • Web sitemizde reklam yayınlamak ister misiniz?
 • 10 Kasım 2022 Blog Yorum (0)

  Kaliteli çekimleriyle Türk korku filmleri, izleyici kitlesinin istediği türde ürünler sunmaya devam eder. Gelişen birçok teknolojinin kullanıldığı filmlerde, her anlamda tasarımı ve efektleri ile de izleyicileri büyülemeye devam eder. Her alanda olduğu kadar korku türünde de en iyi örnekleri vermeye devam eden Türk sineması, birçok dalda ödül almış filmleriyle her zaman alkış almaktadır.

  Korku Filmlerinde En İyi Örnekler

  En iyi örnekler arasında Dabbe filmi gelmektedir. Hem çekimlerin kalitesi hem de oyuncu kadrosu ile  konuşulmaya devam eden filmler arasındadır. Herkesin hayranlıkla izlediği bir diğer film ise Siccin filmi de önemli yapıtlar arasında yerini alır. Sadece korku severleri severlerin kaçırmadan izlediği filmler arsında ise gerçek olaylara dayandığı ileri sürülen “Karadedeler Olayı “da ünlü filmler arasında gelir.

  Konusu ise bir köyde geçer ve köyde olan tuhaf varlıklarla ilgili bir hikâyeden esinlenerek çekilmiştir. Her zaman ilgiyle izlenmeye devam eden film gibi, gerçek hayata dayanarak çekilmiş birçok yerli korku filmleri de mevcuttur. İstenilen konuyu içeren birçok korku filmi çekilmiştir. Bu filmlerin izleyeni ise sadece belirli bir kesim olarak görülür. Çünkü izlerken iliklerine kadar korkuyu yaşayan kişiler ancak korku filmlerinden zevk alanlardır.

  Korku Filmlerinde Gişe Rekorları Kıran Türk Korku Filmleri

   Birçok çekilen  korku filmleri Türk yapımcı ve senaristlerin ortak ürünü olarak halen çekimi yapılmaktadır. İzleyicilerin her anlamda kaliteli film görmek istediği için tercih edilen filmler arasında “Ses” filmi de mevcuttur. Her anlamda kaliteyi yaşatan filmlerin çekimi de oldukça önemlidir. “Tez” 13.Gece filminin ise izleyenleri büyüleyen atmosferi ile tercih edilen ve vizyona girer girmez ilgiyle karşılanan filmler arasında gelir. Taylan Işıklar’ a ait senaryo ile oldukça ilgi gören filmler arasındadır. Merak edilen filmlerle ilgili igrus sayfasından her zaman bilgi alabilirsiniz.

   

   

 • Web sitemizde reklam yayınlamak ister misiniz?