Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri

İstanbul’da saç ekimi  işlemlerinde saç kökünün aktif olmadığı alanlara mikro cerrahi yöntemler ile sağlıklı saç köklerinin nakledilmesi sağlanmaktadır. Hastanın kendi vücudundan alınan sağlıklı saç kökleri boşluk bulunan bölgelere ekilmektedir.  Böylelikle dökülen ve kellik oluşan bölgelerde saç ekiminin yapıldığı belli olmayacak bir doğallık da ve kalıcılık da saçlı bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Ülkemiz saç ekimi konusunda yüksek başarı oranlarına sahip bir tedavi merkezi olarak ön plana çıkmaktadır. Küçük bir cerrahi operasyon olan saç ekimi uygulamaları saç ekim merkezlerinde bu alanda uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri ülkemizin dört bir yanından hasta kabulü yaparken aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinden de her yıl gelen on binlerce yabancı hastaya da başarılı tedaviler vurgulamaktadır. Hairpol en iyi saç ekim merkezlerinden birisi olarak yenilikçi teknolojilerle yenilikçi tedavi yöntemleri ile saç ekimi hizmeti vermektedir.

Saç ekim yöntemleri

Hairpol Türkiye’nin en başarılı saç ekim merkezlerinden birisi olarak hizmet vermektedir.  Ülkemizde birlikte dünyanın farklı ülkelerinden hasta kabulü Hairpol bünyesinde en yenilikçi saç ekim yöntemleri kullanılmaktadır. Alanında uzman ve başarılı hekimler tarafından gerçekleştirilen saç ekimi uygulamaları yüksek başarı oranına sahip olduğu için büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Hairpol bünyesinde 3 farklı yöntem ile saç ekimi uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemler;

  • DHI saç ekimi,
  • Pürüzsüz FUE,
  • Safir FUE

yöntemleridir. Farklı teknolojilerin kullanıldığı bu yöntemlerde hastanın mevcut durumuna en uygun olan saç ekim yöntemi uzman hekimler tarafından belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Doğru hastaya doğru yöntemin uygulanması sonucunda %100 a varan bir başarı oranı elde edilmektedir.

Saç ekimi kimlere uygulanır

Türkiye’de saç ekimi kozmetik cerrahi bir yöntem olarak çoğunlukla erkeklere uygulanan bir tedavi sürecidir. Özellikle 50 yaş üzeri erkeklerde saç dökülme sorunu yaşanmaktadır.  Saç dökülmesi ile karşı karşıya kalan erkekler bu sorun için en kalıcı çözüm olarak saç ekimi tercih etmektedir. Erkek hastalar ile birlikte saçlarında seyrekleşme olan kadınlar da saç ekimi tercih etmektedir. Dolayısıyla fizyolojik bir rahatsızlığı bulunmayan tüm hastalarda estetik ve kozmetik bir uygulama olarak saç ekimi yapılabilmektedir. Eğer saç ekimi talep eden bir hastada donör alanında yeterli folikül bulunuyorsa, bu hastalar saç ekimi operasyonu olabilmektedir.

Saç ekimi hakkında bilinmesi gerekenler

Saç ekimi estetik bir uygulamadır. Küçük bir cerrahi süreç gerektiren bu uygulamalar uzman hekimler tarafından donanımlı kliniklerde yapılmaktadır. Ciddi bir cerrahi uygulama olan saç ekimi çalışmalarında belirli bazı riskler bulunmaktadır. Bu risklerin en aza indirilmesi için ortamının sağlanması ve uygulamayı yapan hekimin gerekli birikime sahip olması gerekmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında yüksek oranda başarı elde edilebilmesi için ekilen saç köklerinin yerleştirildiği bölgeye tutunabilmesi gerekir.  Bunun için her bir hastanın mevcut durumuna göre en doğru saç ekim yönteminin kullanılması önemlidir. Doğru saç ekim tekniği uygulandığında başarı oranı çok daha yüksek olacaktır.

Saç ekimi uygulamalarında doğal bir görünüm elde edebilmek için dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan bir diğeri ise terlik oluşan bölgede doğru mesafede, doğru açıyla ve doğru yoğunlukla saç ekiminin yapılması gerekmektedir.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız bunun için uzman hekim seçimleriniz büyük bir öneme sahiptir. Uzman hekimler tarafından donanımlı bir klinik ortamında yapılan tüm uygulamalar başarılı sonuçlar getirmektedir. Hairpol bu alanda seçim yapabileceğiniz en başarılı saç ekim merkezlerinden birisi olarak ön planda yer almaktadır.

Hairpol sakal ekimi

Hairpol başarılı bir saç ekim merkezi olarak bu uygulamaların yanında sakal ekimi çalışmaları ile de tercih edilmektedir.  Belirli bir tarz yaratmak isteyen erkekler için son dönemlerde farklı sakal kesimleri dikkatleri çekmektedir. Bunu sağlayabilmek için gür ve sağlıklı sakallara sahip olmak isteyen erkekler için sakal ekimi sıklıkla tercih edilmektedir. Sakal bölgesinde dökülme ya da düzensiz kellikler söz konusu ise Hairpol bünyesinde yapılan sakal ekimi uygulamalarından faydalanılmaktadır.

Hairpol hakkında detaylı bilgi alabilmek ve uygulamaları inceleyebilmek için merkeze ait resmi sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Hairpol Offical Sosyal medya bağlantıları için işte adresler;

Would you like to share your thoughts?