Yerli implant fiyatları

Yerli İmplant Neden Ucuz sorusunun cevabını şu şekilde açıklayabilir. Yerli İmplant fiyatları ülkemizde üretilmesi, kur farkı, kullanılan malzemelerin yerli olması, gümrük vergilerinin olması gibi birden fazla nedenden dolayı yabancı implant markalarına bakarak daha uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Genellikle Tercih Edilen İmplant Markaları

Ucuz implantÜlkemizde ve dünya genelinde en çok tercih edilen implant markaları şunlardır.

  • ITI Straumann: Dünya genelinde en yaygın olan implant markasıdır. Uzum ömürlü olması ve dayanıklı olması nedeniyle herkes tarafından tercih edilen bir markadır.
  • Medentika By Straumann: Alman teknolojisiyle üretilen implant markasıdır.
  • Osstem İmplant: Güney Kore’nin önde gelen implant markasıdır. Ürettiği implantlarla adını dünya genelinde duyurmayı başarmıştır. Diş kliniklerinin en çok tercih ettiği implant markalarından bir tanesidir.

Yukarıdaki yabancı implantlara ek olarak ülkemizde üretimi yapılan Yerli İmplant markaları da vardır. Yerli İmplant markaları şunlardır.

  • Mode Dental: 2018 yılında kurulan ve yaptığı çalışmalar sonucunda başarıyı elde eden bir markadır. Uzman kadrosu ve imkanlarıyla yaptığı çalışmalar sonucunda kaliteli ve dayanıklı implantlar üretmeyi başarmıştır. Türkiye’de üretilen ve dünya geneline dağıtımı gerçekleştirilen kaliteli bir implant markasıdır.
  • Implance: 2012 yılında kurulan bir implant markasıdır. Kısa bir süre içersinde yapmış olduğu kaliteli implantlar sayesinde dünyaya açılmayı başarmıştır. Amerika Federal İlaç Ajansı tarafından onaylanan İmplant çeşitleri ile dünya genelinde satış yapan bir şirkettir.

Sizde yerli implant yorumları yaparak tedaviler hakkındaki düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi diğer hastalara aktarabilirsiniz.

Yerli İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Yerli implant fiyatıYerli implant fiyatları, diş kliniğine, markasına, implant türüne ve diş sayısına göre farklılık göstermektedir. Ancak yerli implantlar, yabancı marka implantlara göre daha ucuzdur. Bu ucuzluğun nedeni kalitesinin ya da dayanıklılığının kötü olduğu anlamına gelmemelidir. Çünkü Yerli implant markaları dünya genelinde kullanılan ve implant tedavisinde tercih edilen markalardır.

İmplant tedavisinde kullanacağınız implant markasına uzman hekimlerin tavsiyeleri doğrultusunda sizler karar vermektesiniz. Bu nedenle implant fiyatlarını kendi düşünceleriniz doğrultusunda belirleme imkanınız vardır. İmplant markasını tercih ederken diğer markalara göre Yerli İmplant Neden Ucuz yoksa kalitesiz mi diye düşünmeyiniz. Rahatlıkla yerli markaları da tercih edebilirsiniz. Çünkü yerli implant markaları dünya geneline yayılmış, kaliteli, dayanıklı ve onaylı markalardır.

implant fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bu yazımızı inceleyebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Halktan gelen yerli implant yorumları nasıl?

1 Comment

  1. Önder Akgöz
    8 Ocak 2022

    Yerli implant fiyatları gayet uygun görünüyor. İnşallah bir gün yaptıracağım

Comments are closed.