Yerli İmplant Markaları son yıllarda yapmış oldukları geliştirmeler sayesinde isimlerinden sıklıkla bahsettirir oldular ve dünya piyasasındaki yerlerini almaya başladılar. Yerli İmplant Markları isimlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Nucleoss
  • DTI
  • Implance
  • Mode
  • Evoss
  • Dentium
  • NTA

İmplant Markaları

Nucleoss İmplant

İmplant Markaları İzmir’de 2011 yılında faaliyet göstermeye başlayan Nucleoss, Yerli İmplant Markaları arasında ilk implant markasıdır. İlk implant markası olarak piyasaya çıktığından belli, misyonuna ve vizyonuna sıkı bir şekilde bağlanarak kendini oldukça geliştirmiştir. Ülkemizde ve dünya piyasasındaki yerini alarak hızlı bir şekilde gelişmekte ve kendini güncellemektedir.

DTI

Yerli İmplant markaları arasında kendine iyi bir yer edinen DTI, Marmara Araştırma Merkezi ve TUBİTAK ortak çalışması sonucunda 2012 yılında ortaya çıkan bir markadır. Yapmış olduğu çalışmalar ve kaliteli İmplantlar sonucunda pazar payını genişletmiştir ve gelen taleplere yetişemediği için Kocaeli ilinde yeni bir fabrika açmıştır. Bu fabrika yılda 500 bin civarında İmplant üreterek dağıtımını gerçekleştirmektedir.

DTI kendini gittikçe daha çok geliştirdiği ve en yüksek kalitede ürünler ürettiği için Avrupa ve Dünya pazarında kendini kanıtlamış ve büyük bir Pazar payına ulaşmıştır.

Implance

Görkem Serçe tarafından 2012 yılında kurulan yerli implant markalarından biridir. Kısa sürede yapmış olduğu çalışmalar ve kaliteli İmplantlar sayesinde adını dünya piyasasına duyurmayı başarmıştır. Dünya genelindeki tüm markalar arasında en iyi İmplant markalarından biri haline gelmiştir.

Implance genel olarak Trabzon ilinde ve Türkiye’nin birçok farklı ilinde üretmiş olduğu İmplantlar sayesinde FDA kuruluşundan onay alan Yerli İmplant Markası olarak bilinmektedir. Dünya genelinde en iyi İmplant markası olarak faaliyetlerini devam ettirmekte ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. İmplant tedavisinde insanların en çok tercihi ettiği markalar arasında yer alan Implance, kalitesi, uygulama kolaylığı ve ürün yelpazesiyle İmplant markaları arasındaki gözde markalardan biridir.

Mode

İmplantoloji alanında adından sıkça söz ettiren Mode markası, yenilikçi özellikleri ve İmplant çeşitlerine getirdiği yeni özellikleriyle gözde markalardan biri haline gelmiştir. Bu marka bütün kemikler türleri için maksimum seviyede hareket olanağı sağlayan ve her türdeki uygulamaya göre doğal estetik sonuçlar verebilmek için yeni trend implantlar üretmişlerdir.

Evoss

Türkiye’nin en büyük diş hekimliği fabrikalarından biri olan Umut-San tesislerinde yaklaşık olarak 50 yıllık tecrübeyle implant üretimi yapan bir markadır. Ağız ve diş sağlığıyla alakalı neredeyse tüm cihazların ve mekanizmaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Dentium

Dünya genelinden adından sıkça söz ettiren Dentium markası, yapmış olduğu araştırmalar sonucunda geliştirmiş olduğu ürünlerle göz önündedir. Ürettiği ürünlerde elde etmiş olduğu yüksek kaliteler ve uyumluluklar sayesinde yıllardır Yerli implant Markaları arasında yerini korumaktadır.

Diş cerrahisi alanında birçok farklı alanda üretimler yapmakta olan Dentium, üretmiş olduğu İmplantlar oldukça kaliteli, uygulanması oldukça kolay ve ağız içerisinde kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

NTA

Yerli İmplant Markları arasında yüksek kaliteli implantlar üreterek ismini duyuran bir markadır. Ürünlerin tamamının üretim sürecinden dağıtım sürecine kadar hepsini kendi yapmaktadır. NTA İmplant, üreteceği tüm ürünleri güncel istatistikî verilerle birlik son teknolojik cihazlarlar üretmektedir. NTA markasının Güney Kore, Fransa, ABD ve İsviçre ülkeleriyle birlikte çözüm ortaklığı vardır. Bu ülkeler içinde araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

 

Would you like to share your thoughts?