Wifi Şifre Kırma

En basit yönlemleri kullanarak Pc ve Cep telefonu ile wifi şifresi kırma programlarını sizin için derledik ve kurulumunu anlattık. Aşağıdan kullandığınız cep telefonu veya pc versiyonlarını seçerek hemen wifi kırma programını indirin.

Wifi Şifre Kırma
28.05.2022

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.


Komşunun Wifi Şifresini Öğrenme

İnternet kullanmanın gerekli olduğu günümüzde bütün her şey gibi internet kullanım ücretleride oldukça arttı. Bu nedenle bir çok kişi faturasını ödeyemiyor. Her ne kadar kullanımını önermesekte deneme ve test amacıyla kullanabileceğiniz wifi şifre kırma programlarını sizin için anlattık.

Unutmayın, bu şekilde izinsiz olarak başkasının internetini kullanmak suçtur.

Cep Telefonu İle Wifi Şifre Kırma Programı

Android ve Iphone kullanıcıları başta olmak üzere diğer pazar payının düşük olduğu modellerde bir çok marka cep telefonu bulunuyor ve milyarlarca kullanıcısı var. Sizin için bu uygulamaları bulduk, denedik ve kullanımını anlattık. Hemen aşağıdan sizin cep telefonu işletim sisteminize uygun olanı seçip wifi şifresi kırmak için hangi programları kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Android cep telefonu wifi kırıcı uygulamalar

Ülkemizde’de oldukça fazla kullanıcısı olan Android işletim sisteminin  dünya çapında 3 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor. Bu rakam hiç azımsanmayacak derecede ve Iphone kullanıcısının neredeyse 3 katı diyebiliriz. Bu nedenle wifi kırıcı uygulama sayısı iphone cihazlara göre daha fazla ve bulması daha kolay diyebiliriz.

İphone wifi Kırıcı uygulamalar

Wifi Kırıcı PC Nasıl Yapılır?

Windows tabanlı wifi kırıcı

Linux tabanlı wifi şifre kırma

Wifi kırıcıların ilk adımları linux işletim sistemi ile atıldı diyebiliriz, benimde ilk olarak öğrendiğim ve çalıştığına şahit olduğum wifi şifre kırma programı harici wifi alıcı olarak satılan kinamax isimli bir cihazın yanında verilen bir yazılımla yapılıyordu. Oldukça etkili olan bu yazılım modemlerin şifre kombinasyonunu deneyerek doğru şifreyi bulmaya çalışıyordu. Günümüzde bu yöntem maalesef pek işe yaramıyor çünkü modemlerin güvenlik duvarları bir kaç yanlış şifre sonrasında girişi engelliyor veya geçici bir süre cihaz bağlantısını blokluyor.

5/5 - Puan verildi.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Doktor rehberine kayıt olmak için Bizimle iletişime geçin!.